Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jolitos gyvenimas nebuvo rožėmis klotas. Jauną Jolitą mama atidavė į prostitucijos tinklą. Vokietijoje ji susilaukė 3 vaikų, kuriuos pati padovanojo kitiems globėjams. Dabar Jolita kreipėsi į „TV pagalbą“ su vienu pagalbos prašymu – po daugybės metų surasti jos tėvą. Tačiau studijoje išgirsta tiesa moterį sukrėtė iki širdies gelmių.

Jolitos gyvenimas nebuvo rožėmis klotas. Jauną Jolitą mama atidavė į prostitucijos tinklą. Vokietijoje ji susilaukė 3 vaikų, kuriuos pati padovanojo kitiems globėjams. Dabar Jolita kreipėsi į „TV pagalbą“ su vienu pagalbos prašymu – po daugybės metų surasti jos tėvą. Tačiau studijoje išgirsta tiesa moterį sukrėtė iki širdies gelmių.

REKLAMA

Dabar Jolitai 46-eri metai. Kai Jolitos tėtis paliko jos mamą, jai tebuvo 3 mėnesiai, o paskutinį kartą Jolita savo tėtį matė, kai jai buvo 16 metų. Jolitos močiutė, tėčio mama, norėjo auginti Jolitą, tačiau to padaryti nepavyko. Jolita įsitikinusi, kad jeigu jos mama būtų leidusi dukrai augti pas močiutę, jos gyvenimas būtų visiškai kitoks.

„Aš gyvendama pas mamą neturėjau nieko gero. Kodėl ji manęs močiutei neatidavė, nesuprantu... <...> Aš būčiau norėjusi augti su tėčiu ir močiute, nes gyvenimas būtų visai kitoks, o dabar...“, – iki šiol stebisi Jolita.

REKLAMA

Moteris pasakojo, kad gyvendama su mama ji jau nuo 11 metų pradėjo rūkyti, 14-os gerti, o sulaukusi 18-os ji ėmė dirbti prostitute Vokietijoje – ji ten buvo išvežta. Anot Jolitos, tai labai skatino jos mama. Iš pirmųjų „darbdavių“ Jolita pabėgo, nes šie iš jos atimdavo viską, ką ji uždirbdavo, o vėliau, jau būdama 23-ejų, ir vėl sugrįžo dirbti prostitute, tik pas kitus sutenerius.

„Aš kentėjau labai. <...> Buvau ir sulaužyta, raktikaulis buvo sulaužytas. Visokių d****ų yra. Bet gerai, ačiū Dievui, kad aš nenumirusi dar“, – prisipažino Jolita.

REKLAMA
REKLAMA

Nuo tada Jolita prostitute išdirbo ištisus 10 metų ir patyrė tikrą pragarą. Todėl moteris ėmė vartoti narkotikus, kad jai būtų lengviau išgyventi niūrią kasdienybę. Tačiau Jolitos patiriamas pragaras motinai buvo nė motais – ji be galo liūdėjo, kai sužinojo, kad dukra metė gerai apmokamą darbą. Anot Jolitos, ji per dieną užsidirbdavo 300 eurų, o dalį pinigų siųsdavo savo motinai, kuriai niekada nebuvo gana.

„10 metų išdirbau ir dar mane mama koliojo, kodėl aš mečiau prostituciją. Aš jai pinigus siųsdavau, viską, o mama: „Jolitėle, Jolitėle, kaip aš pragyvensiu?“. Aš mamai ir už kelionę mokėjau, už viską mokėdavau. Ji man sakydavo: „Kam tu metei tą prostituciją, begėde tu, kaip aš gyvensiu?“. Aš jai sakydavau, kad tu pensiją gauni, taip ir gyvensi. O man gyventi nereikia Vokietijoje? Irgi reikia, viskas kainuoja“, – šokiruojančius motinos žodžius atskleidė Jolita.

Tiesa, ir pati Jolita yra mama. Ji turi net 4 vaikus – vieną vaiką pagimdė būdama dar 16-metė Lietuvoje, o kitus tris vaikus moteris pagimdė gyvendama Vokietijoje. Tiesa, nei vieno vaiko moteris pati neaugina.

REKLAMA
REKLAMA

Moters 28-erių pirmagimis šiuo metu sėdi kalėjime. Antrasis vaikas – dukra – buvo atiduoda vaikų negalinčiai turėti šeimai Vokietijoje. Anot Jolitos, ji tiksliai nežino, kaip sekasi jos dukrai, bet yra įsitikinusi, kad ji gyvena tikrai laimingesnį gyvenimą, nei būtų gyvenusi su Jolita.

„Aš jaučiu, kad ji tikrai gerai gyvena“, – tikino moteris.

Kiti du vaikai – berniukas ir mergaitė – taip pat gyvena Vokietijoje su globėjais. Kai berniukui buvo 4 mėnesiai, jis buvo atimtas iš Jolitos dėl to, kad ji vartojo narkotikus. Gimus dukrai Jolita paprašė socialinių darbuotojų, kad tie patys globėjai priimtų dukrelę, kad brolis ir sesuo augtų kartu. Tiesa, būtent su šiais vaikais Jolita vis dar palaiko ryšius.

„Jie dabar gyvena pas tuos globėjus. Aš rašau laiškus, jie man nuotraukas siunčia. Palaikom ryšius. <...> Vaikai labai gerai mokosi. Jie mane vadina Jolita mama“, – pasakojo Jolita.

Dėl visų savo gyvenimo nesėkmių Jolita kaltina savo motiną, o tėtis moteriai atrodo lyg šventasis. Todėl jau 30 metų savo tėčio nemačiusi Jolita nori jį surasti ir pagaliau apkabinti. Tai – vienintelis jos prašymas.

REKLAMA
REKLAMA

Deja, „TV Pagalbos“ vedėjai Renata ir Edgaras Jolitai neturėjo gerų žinių.

„Jolita, mes jums parodysime, kur yra jūsų tėtis...“, – į moterį kreipėsi Renata.

Jolita nesuprato, kas vyksta, tačiau pažvelgusi į ekraną ji išvydo kapines. Pasirodo, kad Jolitos taip ieškomas tėtis mirė 2009 metais, kai moteris gyveno Vokietijoje.

Kaip į šią žinią reagavo Jolita? Ką daryti jai patarė vedėjai? Ar Jolita rado jėgų, net ir išgirdus sukrečiančią žinią, judėti pirmyn?

Dar daugiau istorijos detalių ir atsakymų į šiuos klausimus išgirskite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:

Jolitos mama nekalta, o kaltas alkoholis, kuris, pasivadinęs visokiais švyturiais, su Prezidento palaiminimu iškilmingai tebelaikomas buteliuose blizgančiom etiketėm maisto parduotuvėse bei vaistinėse.
Nieks kits čia nekalts..
Tavęs neisgeres nesuprasti ;)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų