Jau 4 metus nuo nežinomos ligos kenčianti Janina prašo pagalbos: „Vyrui esu didelė našta“

Janina jau ketverius metus gyvena nežinioje, kamuojama neaiškios ligos, kuri kasdien vis labiau sekina jos jėgas. Moteris bijo ne tik palikti šį pasaulį, tačiau ir būti našta savo vyrui Juozui, kuris šiuo metu vienintelis išlaiko šeimą.

Vos tik atėjusi į „TV Pagalbos“ studiją, Janina puolė į ašaras, sakydama, kad šiuo metu ne gyvena, o egzistuoja.

„Aš esu vyrui tikrai didelė našta. <...> Sergu, keturias dienas padirbu ir vėl iš naujo. Taip tęsiasi ketverius metus ir niekas neranda priežasties, kas man yra. Įtaria piktybinį naviką, diagnozės nežinau lig šiol“, – pasakojo moteris.

Labiausiai Janina nervinasi dėl to, kad yra bedarbė ir negali prisidėti prie šeimos biudžeto.

„Esu jo (vyro Juozo – red. past.) išlaikytinė, iš jo pinigų vaistus perku ir sūnų dar reikia išlaikyti“, – kalbėjo moteris.

Janina ir Juozas kartu jau šešiolika metų, augina penkiolikmetį sūnų. Pora buvo nutraukusi savo santuoką ir metus gyveno atskirai, tačiau net ir tada palaikė ryšį. Vyras kiekvieną savaitgalį lankydavosi mylimosios namuose, padėdavo atlikti įvairius ūkio darbus, tad po metų vėl apsigyveno kartu.

„Buvome nutarę pailsėti vienas nuo kito, bet ilgai negalėjome ir vėl sugrįžome. Pasiilgome vienas kito, pajutome, kad negerai“, – pasakojo Juozas.

Janina pripažino, kad nutraukti civilinę santuoką nusprendė ji.

„Labai to gailėjausi, bet mūsų bažnytinė santuoka liko, vienas kitą karštai mylime, o tas popieriukas nieko labai nesudaro“, – sakė Janina.

Moteris pasakojo, kad jos sveikata kasdien darosi vis prastesnė.

„Taip pasilpau, kad negaliu viena nueiti į parduotuvę apsipirkti. Darosi silpna, aptemsta akyse, turiu pasėdėti ant suoliuko ar ant kelmiuko. Pasėdžiu pusvalandį ir galiu toliau eiti“, – graudinosi Janina.

Juozas atskleidė, kad jaučiasi bejėgis, negalėdamas padėti savo mylimai moteriai, tačiau ši tikino, kad šiuo metu savo gyvenimo be vyro neįsivaizduoja.

„Man būtų per daug sunku ir liūdna vienai pasilikti. Aš nemanau, kad jis išeitų, jis tikrai pasiliktų su manimi ir padėtų man toje buityje. Tik man graudu žiūrėti, kad jis vienas turi viskuo rūpintis, o aš negaliu jam padėti“, – kalbėjo Janina.

REKLAMA

Gydytojai neranda priežasties, kodėl Janinos sveikata vis prastėja. Tam būtini brangūs diagnostiniai tyrimai, už kuriuos sumokėti šeima neišgali.

Visi norintys ir galintys padėti šiai šeimai, tai padaryti gali šiais rekvizitais:

Gavėjas: Janina Leveckienė

LT11 7300 0100 7306 4041

Visą pokalbį žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.


Rašyti komentarą...
A
2021-02-22 08:41:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sugalvojo pinigų pasidaryt
Atsakyti
0

P
Pažystama
2021-02-24 09:57:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Keista, kaip gali rodyti per televiziją tokius dalykus. Daugiau reikia pasidomėti... Nereikės ir pinigų jai savo aukoti. Nieko nekalba apie savo suaugusius vaikus. Kodėl jie nepadeda?
Atsakyti
0

A
2021-02-24 12:07:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juk mieste gyvena. Kaime namą tegul parduoda, žemę. Kiti sunkiau gyvena ir tiek neturi, bet nesiskundžia. Kas pažysta juos, nesistebi tokiu jos pasisakymu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų