Japonijoje – pavasaris: pradėjo žydėti sakuros

Tokijo gatvės nušvito rožine ir balta spalvomis – čia pražydo sakuros. Norintiems jomis pasigrožėti vėl rengiami specialūs turai. Kiek pagerėjus situacijai dėl užsikrėtimų COVID-19 ir atšaukus šalyje nepaprastąją padėtį vėl atnaujintos ekskursijos turistiniais autobusais be stogo. Tiesa, prieš įlipant į jį teks šiek tiek palūkėti eilėje, mat visiems matuojama temperatūra.

„Labai džiaugiuosi, kad galėjome atnaujinti turus. Tačiau infekcijos pavojus išlieka, tad negalime jų garsiai reklamuoti ir prašyti žmonių ateiti. Vis tik, imamės visų priemonių, kad klientai galėtų pasimėgauti kelione be nerimo“, – sako turų konduktorė Satomi Yoshizuka.

Nors dviaukštis apžvalginis autobusas sausakimšas, tokių ekskursijų rengiama vos 10 per diena. Anksčiau per dieną būdavo dešimt kartų daugiau. Vis tik – ar 10, ar 100 turų, japonai netveria džiaugsmu galėdami papramogauti.

„Ilgai dirbau iš namų ir neturėjau galimybės kur nors išeiti. O štai pražydo sakuros ir labai apsidžiaugiau galėdamas jas pamatyti“, – teigia Tokijo gyventojas Masum Ishii.

Nepaprastoji padėtis Japonijoje truko beveik tris mėnesius. Ir nors vyriausybė panaikino ne visus karantino ribojimus, japonai jau gali pasidžiaugti atėjusiu pavasarius bei pasimėgauti vaizdingais maršrutais.


Rašyti komentarą...
R
Rolis
2021-03-22 15:43:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu tai daba rodys per kur tik gali kol nuzides
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų