Įžūlumui ribų nėra: pasakęs, kad serga COVID-19, neblaivus vairuotojas kosėjo pareigūnams į veidą

Ruklos apylinkėse patruliuojantis karo policijos ekipažas pastebėjo dideliu greičiu važiuojantį automobilį. „Opel“ išlėkė iš šalutinio kelio ir vos neatsitrenkė į patrulių mašiną. Įjungus švyturėlius „Opel“ sustojo, tačiau vėliau vairuotojas persigalvojo ir spaudė akceleratorių iki dugno. Apie situaciją nedelsiant buvo pranešta policijai ir prasidėjo pavojingos gaudynės, kurias nufilmavo laidos „Farai“ operatorius.

Bėglį bandantiems sugauti pareigūnams kliuvo nelengva užduotis. Bėglys nusprendė išbandyti mašinų tvirtumą ir staigiai nusuko į tamsų mišką. Miško kelias buvo vingiuotas, kalvotas ir duobėtas, todėl gaudynės tokiomis sąlygomis buvo labai pavojingos.

Policininkas per garsiakalbį ragino „Opel“ vairuotoją sustoti, grasino panaudoti šaunamąjį ginklą, bet veltui – bėglys nestojo, o vairavimo sąlygos su kiekvienu metru vis prastėjo.

Vėliau šalikelėje pasirodė ir karinio poligono teritoriją žymintys ženklai. Šiuo keliu važinėja sunki karinė technika. „Opel“ ėmė klimpti į smėlį, bet sustoti jis neketino.

Vairuotojas staigiai pasuko į dešinę. Pasigirdo dar vienas raginimas sustoti ir įspėjimas, kad bus panaudotas šaunamasis ginklas. Tačiau pastarąjį veiksmą atlikti buvo per daug pavojinga, nes pro aprasojusius langus buvo matyti, kad „Opel“ salone buvo keletas žmonių.

Laimė, vairuotojui posūkis buvo nesėkmingas – miškas ne išgelbėjo, bet sustabdė, nes kelią „Opel“ vairuotojui užstojo nukritęs medis. Pareigūnai reagavo žaibiškai.

Nors automobilio durys buvo užrakintos, tai pareigūnų nesustabdė. Jie panaudojo specialiąją priemonę – teleskopinę lazdą – ir su ja išdaužė mašinos langus. Vairuotojas ir keleivis buvo ištempti iš automobilio, paguldyti ant žemės ir sulaikyti. Buvo išlaipinti ir kiti keliauninkai.

Vairuotojas prisipažino, kad tiesiog nenorėjo sustoti, todėl ir važiavo kuo toliau nuo pareigūnų. Negana to, vyras aiškino, kad visą laiką, kol bėgo nuo policijos, vartojo alkoholinius gėrimus. Tiesa, vėliau vyrui buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis.

REKLAMA

Be to, sodinamas į policijos tarnybinio automobilio kamerą vyras pareigūnams rėžė, kad serga koronavirusu ir dar ėmė į juos kosėti.

„Kaukes užsidėjot. Tai aš korona sergu, jei kas. Aš karantinuotis turiu po Vokietijos grįžęs. Ar tu nežinai?“, – tikino vairuotojas ir kosėjo pareigūnams į veidus.

Ir tai – dar ne viskas, ką iškrėtė neblaivus vairuotojas.

Daugiau situacijos detalių ir tai, kaip viskas baigėsi, pamatykite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „Farai“.


Rašyti komentarą...
!
!
2021-01-08 18:15:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
RUNKELIS - štai kaip jis atrodo!
Atsakyti
0

A
ANTANAS
2021-01-08 19:01:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pakart!
Atsakyti
0

n
nu
2021-01-08 18:54:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
kitur pasauly irgi tokiu buvo ,spajaude net ,bet paskui gavo baudu geru ,ten nesiterlioja
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų