Izraelyje vyksta gėjų paradas: dalyviai bijo, tačiau žygiuoja jau 20 metų

Minios Izraelio gyventojų Jeruzalėje žygiuoja už homoseksualų teises. Nešini vėliavomis, transparantais bei balionais ir apsirengę ryškiomis spalvomis izraeliečiai tęsia kasmetinę tradiciją ir eina gėjų parade.

Žmonių – per aštuonis tūkstančius, o šalyje sušvelninus koronaviruso apribojimus visiems aktyvistams leidžiama masiškai žygiuoti net be apsaugos priemonių.   

Eitynių dalyvė Maya Benbebnishcy sako: „Manau, kad tai mums visiems labai reikšminga – žmonėms, kurie ateina išreikšti palaikymą ir tiems, kurie yra šios bendruomenės dalis.“   

Kita aktyvistė Batami Neumpier sako: „Esu laiminga, kad tai vyksta, tačiau viskas truputėlį gąsdina ir yra kiek komplikuota. Nežygiavome dvejus metus ir pasiilgome to, tačiau šiek tiek bijome dėl buvusių susirėmimų Izraelyje ir Jeruzalėje.“  

Noras žygiuoti stipresnis už baimę. Izraelyje homoseksualų tema vis dar aštri, o ultraortodoksų visuomenės grupės griežtai pasisako prieš LGBT bendruomenę ir viešai demonstruojamus homoseksualumo akcentus, net jei tokie paradai jau yra įprasti – jie vyksta jau 20 metų – nuo 2001-ųjų.

Siekiant užtikrinti saugumą, 8000-ių žmonių paradui prižiūrėti tvarką skirta net 3000 policijos pareigūnų, dalis jų žygiavo parado minios priekyje.


Rašyti komentarą...
P
Pensininkas
2021-06-05 09:04:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam tiems homoseksualams skirti apsauga.Tegul jie zygiuoja.Reikia visai nekreipti demesio i juos.Kitais metais praeis noras eiti ,kai zmones juos ignoruos ir nekreips demesio.
Atsakyti
0

R
Rita
2021-06-05 07:12:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Būtina visiems šaukti kad aš šiknabirbis?
Atsakyti
-2

Žmogus
2021-06-05 09:34:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks tikslas visiems skelbtis jog esi IŠKRYPĖLIS?,gyveni savo niekinga,tuščia gyvenima ,pats pasirinkes, tai lindėk toj šiknaskylėje, nelindes kitiems i akis.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų