Iš kalėjimo grįžęs vyras ėjo tiesiai prie reikalo – pasišlykštėjusi moteris nedelsiant kvietė pareigūnus

Policijai buvo pranešta, kad neblaivūs piliečiai važinėjasi po gyvenvietę ir gąsdina aplinkinius su beisbolo lazda. Į iškvietimo vietą atvykę pareigūnai susidūrė su agresyviu vyriškiu, kuris, kaip paaiškėjo vėliau, visai neseniai buvo paleistas iš kalėjimo. Susikaupusią seksualinę energiją vyriškis vidury baltos dienos bandė išlieti ant moters, kuri tokiu jo bandymu pasišlykštėjo. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera.

„Atėjo pas tokią šeimą į kiemą. Pradėjo grabinėti tą moterį. Jis grįžęs iš kalėjimo. Jis rėkė, kad aš grįžau čia po dešimties metų, visokių čia prisikraustė. Taip pat vaikščiojo su beisbolo lazda“, – pasakojo liudininkus apklaususi pareigūnė.

Surakinus rankas vyriškis buvo pasodintas į tarnybinį automobilį, tačiau ir tada nenurimo. Jis atkakliai grasino susidoroti su pareigūnais ir nemenkai prispjaudė į tarnybinį automobilį. Savo siautėjimą vyriškis pratęsė ir policijos komisariate. Čia jis piktinosi pareigūnų veiksmais ir net bandė smūgiuoti jiems su galva.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Iš kalėjimo grįžęs vyriškis sulaikytas už priekabiavimą – gašlumą demonstravo vidurį baltos dienos

„Kodėl tu fizinį smurtą prieš mane naudoji? Tu man būtum pasakęs atsisėsti, būčiau atsisėdęs, o tu dabar prieš mane fizinį smurtą naudoji?“, – garsiai rėkė jis.

Grumtynių metu susižeidęs ar specialiai persikandęs lūpą vyriškis taip pat reikalavo skubios medikų pagalbos.

„Jau valandą laiko man bėga kraujas, nuleidau pusantro litro kraujo, gal pusę litro. Man neiškviečia greitosios. Pas mane yra sukilęs spaudimas“, – dėstė jis.

Su palyda smarkuolis buvo išvežtas į gydymo įstaigą. Po medikų apžiūros jam teko grįžti į kamerą.

Įvykis tiriamas.

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Farai“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų