REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Antradienio  „TV Pagalboje“ – sunkus 7 vaikų motinos pasirinkimas, išsiskyrusios poros akistata dėl turto dalybų bei motina, sielvartaujanti dėl nepavydėtinos sūnaus situacijos. 

Antradienio  „TV Pagalboje“ – sunkus 7 vaikų motinos pasirinkimas, išsiskyrusios poros akistata dėl turto dalybų bei motina, sielvartaujanti dėl nepavydėtinos sūnaus situacijos. 

REKLAMA

Motinai iš skausmo plyšta širdis. „Atvažiavo, kaip kokius daiktus susirinko ir išvažiavo“, – pasikūkčiodama rauda jauna mama. Ji kalba apie savo vaikus. Juos išsivežė vaikų teisių apsaugos specialistai, o vaikučių – net septyni... Moteris pakraupusi. Ji pasakoja, kad neįspėję ir be rimtos priežasties mažylius išplėšė iš močiutės namų.

7 vaikų mama ryžtasi atviram pokalbiui apie itin nelengvą gyvenimo etapą. Moteris jau seniai suprato, kad pasirinko netinkamą gyvenimo palydovą. Dėl to ir visos socialinės tarnybos į šeimą žiūri kaip per padidinamąjį stiklą. Nors moteris sako, kad skiriasi su vyru, socialinių tarnybų specialistės turi kiek kitokios informacijos. Dėl to jos abejoja, ar vaikams būtų saugu namuose. Vaikų mamai teks rinktis – ar iš tiesų skirtis su vaikų tėvu, ar visam laikui prarasti ryšį su vaikais. Skaudi moters drama – laidoje „TV Pagalba“.

40 metų kartu pragyvenę vyras ir moteris ilgai konfliktavo, visa tai privedė prie skyrybų, tačiau po jų konfliktų tik padaugėjo. Buvę sutuoktiniai nesutaria dėl turto dalybų po skyrybų. Vytautas savosios dalies parduoti neketina, o Regina turi konkretų užmojį. „Man tegul duoda 20 tūkst.“, – savo turto dalies pinigine išraiška reikalauja moteris. Jos teigimu, vyras pavydi jai dabartinio gyvenimo draugo, todėl ir kelia rūpesčius. Ar pavyks susitarimą pasiekti „TV Pagalbos“ studijoje?

REKLAMA
REKLAMA

Paskutinė istorija iš pažiūros gali nustebinti. Jolanta po sūnaus Jono skyrybų palaiko ne jį, o buvusią marčią. Motina su ašaromis pasakoja apie savo sūnaus praradimus. „Jam protas yra susimaišęs“, – tikina ji. Moteris guodžiasi, kad sūnus pateko į didelę bėdą, prarado šeimą, darbą ir, jei nesulauks pagalbos, gali būti dar blogiau. Dabar ant plauko pakibo nauji santykiai, Jolanta neabejoja, kad praradęs šią moterį Jonas galutinai palūš. „Susišikau vieną kartą“, – kaltės neslepia sūnus. Ar Jonui pavyks atsitiesti?

REKLAMA

Visas istorijas žiūrėkite šiandien 16:30 laidoje „TV Pagalba“ per TV3 televiziją.

Tau rūpi kitų žmonių problemos, visuomet ieškai teisybės ir noriai tiesi pagalbos ranką? Drąsiai priimi iššūkius? TV3 televizija skelbia džiugią žinią – daugybę žiūrovų prie ekranų jau eilę metų pritraukianti laida „TV Pagalba“ ir jos komanda atsinaujina!

Pasinaudok išskirtine galimybe – dalyvauk naujo laidos gelbėtojo atrankoje ir prisijunk prie patyrusių gelbėtojų komandos. Anketą pildykite čia: https://www.tv3.lt/tv-pagalba

net 7 vaikai, be reikalo niekas nieko neatimineja, ji tokia pati kaip ir tas jo ,,pakeleivis"
Nenusisnekekit žmogau geriau daugiau vaikų auginti negu vieną išlepinti viena kai vaikai užauga rūpinasi tėvais, o vienas vaikas net neužjaučia tėvų ir tik viskas jam vienam net neturi laiko aplankyti tėvų tik pinigų iš tėvų reikia, o kur didelė seima ir vaikai geri būna nes žino, kad pačiam reikia užsidirbti nebūna lepuneliai.
Parazitai, nedirba tik vaikus štampuoja
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų