naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Neeilinė istorija Linkaičiuose, netoli Radviliškio esančiame kariniame dalinyje. Į karinį dalinį per spygliuotą tvorą pateko apsvaigęs ir agresyvus 30-metis vyras. Jo nesustabdė net į orą paleistas šūvis.

Neeilinė istorija Linkaičiuose, netoli Radviliškio esančiame kariniame dalinyje. Į karinį dalinį per spygliuotą tvorą pateko apsvaigęs ir agresyvus 30-metis vyras. Jo nesustabdė net į orą paleistas šūvis.

REKLAMA

Aiškėja, kad vyras, prieš kelias dienas paleistas iš kalėjimo, galimai sumaišė narkotines medžiagas ir raminamuosius.

Šalia karinio dalinio Linkaičiuose gyvenančius žmones šią naktį pažadino šūvio garsas:

„Aš tik girdėjau, kad šaudė, galvojau kokia čia proga. Kas čia yra, ne Nauji, ne Kalėdos.“

„Vieną kartą iššovė ir viskas.“

„Didžiulis sprogimas, nu šovė, normaliai. Girdėjau. – Neišsigandot? – Išsigandau baisiai, galvojau, kas čia šaudo kieme, baisu eiti.“

Paaiškėjo, kad įspėjamuoju šūviu į orą karys bandė sustabdyti į dalinio teritoriją bandžiusį patekti 30-metį įsibrovėlį. Tačiau tai buvo jau šios istorijos epilogas, prieš tai ką tik iš kalėjimo, kuriame sėdėjo už vagystes, išėjęs vyras, svečiavosi pas draugus. Ten viskas ir prasidėjo.

REKLAMA

„Gėrėm kavą, jis ten išgėrė kažkokią tabletę nuo miego. Nuėjo miegot, kaip ir viskas gerai, paskui atsikėlė. Pradėjo viską mėtyti, baldus, ant manęs viską mėtyti pradėjo. Aš išsigandau, su peiliu ant manęs šokti pradėjo, aš pabėgau“, – pasakoja Linkaičių gyventojas Jonas.

REKLAMA

Jonas rodo išdaužtą jo trečiame aukšte esančio buto langą, kaip manoma, per jį draugas galėjo ir iššokti.

„Aš nemačiau, bet sako, kad čia kažkur vaikščiojo. Po kareivines čia visur, girdėjau čia šaudė dar. Gal įspėjamuosius garsus davė. Jo, išsirengęs, daugiau aš nieko nemačiau, kaip dingo, taip dingo“, – sako Jonas.

„Vyras buvo pusplikis, mūvėjo tik kelnes, viršutinė kūno dalis buvo neaprengta, jis buvo basas. Ten pašūkalojęs prie to namo, jis bandė įlipti į pirmo aukšto butą, nuėjo link karinio dalinio“, – komentuoja Šiaulių policijos atstovė Gailutė Smagriūnienė.

REKLAMA

Nesėkmingai bandęs patekti pro budėtojo postą, vyras į karinę teritoriją įlipo per tvorą, kurios viršuje yra spygliuota viela. 

„Asmuo, perlipęs per tvorą, nepakluso teisėtiems dalinio budėtojo reikalavimams, nesustojo, elgėsi neadekvačiai, agresyviai. Tuomet dalinio budėtojas perspėjo asmenį, kad galimai bus panaudotas šaunamasis ginklas. Toliau asmuo tęsė savo neteisėtus veiksmus. Buvo atliktas įspėjamasis šūvis“, – kalba karo policijos atstovė Lina Šalaviejūtė.

REKLAMA
REKLAMA

Įspėjamasis šūvis įsibrovėliui įspūdžio nepadarė, tad karys panaudojo imtynių veiksmus ir uždėjo piktavaliui antrankius. Ko jis brovėsi į karinį dalinį, paaiškinti nesugebėjo. Lipdamas per koncertiną vyras susipjaustė rankas ir krutinę. Medikai nustatė nosies ir juosmens slankstelio lūžius. Tačiau alkotesteris parodė, kad vyras nėra girtas. Gali būti, kad sumaišė narkotikus ir vaistus. 

„Tada kilo įtarimas, kad jis pakvaitęs nuo narkotinių medžiagų, kadangi elgesys neadekvatus. Narkotinių medžiagų atliktas testas parodė, kad jis yra vartojęs marihuanos“, – teigia G. Smagriūnienė.

REKLAMA

„Jis buvo įkalinimo įstaigoje, gerdavo tuos stiprius kažkokius nuo miego. Jis turėjo tų tablečių, išgėrė, jam susišvietė. neprognozuojamas išvis. Aš sakau kas tau yra, nieko nesiorientuoja, pradėjo viską mėtyt“, – kalba Jonas.

Vyras vos prieš kelias dienas grįžo iš įkalinimo įstaigos, kur bausmę atliko už vagystes. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų