Milvokio „Bucks“ (21/13) išsigelbėjo centrinėje praėjusios nakties NBA dvikovoje. Sunkiasvorių akistatoje „elniai“ namuose 105:100 (27:23, 26:25, 24:33, 28:19) palaužė Los Andželo „Clippers“ (24/12).

Šeimininkai turėjo 7 taškų deficitą ketvirtajame kėlinyje, tačiau įjungė aukščiausią pavarą, kai to reikėjo labiausiai. Per paskutines keturias rungtynių minutes „Clippers“ nepelnė nė taško.

„Bucks“ lyderis Giannis Antetokounmpo perėmė vadeles ir jo inicijuotas 9:0 spurtas leido perimti iniciatyvą (101:100). Svečiams pratęsimą galėjo ištraukti Kawhi Leonardo tritaškis, tačiau jis skriejo pro šalį.

G. Antetokounmpo šiose rungtynėse pelnė 36 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Graikas jau penktame mače iš eilės surinko daugiau nei 35 taškus, o tokį pasiekimą „Bucks“ istorijoje yra užfiksavęs tik legendinis Kareemas Abdul-Jabbaras.

Išsigydęs koronavirusą, į aikštę sugrįžo ir svarbus Giannio pagalbininkas Jrue Holiday'us. Gynėjas per 18 minučių pelnė 2 taškus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“: G. Antetokoumpo 36, Kh. Middletonas 18, D. DiVincenzo 11, B. Lopezas 10 taškų.

„Clippers“: K. Leonardas 25 (9 atk. kam.), P. George'as 16 (2/9 trit.), S. Ibaka 15, L. Williamsas 14 taškų.