Dizainerio Michael Korso 40-osios kolekcijos pristatymas Brodvėjuje

Naktis Niujorke.  Išsiilgęs kultūros ir pramogų švęsdamas savo kūrybos 40-metį naujausią kolekciją į miesto gatves išvedė amerikiečių dizaineris Michaelas Korsas. „Times Square“ Niujorke žingsniavo garsiausi pasaulio modeliai, pasipuošę aptakiais darbo ir žibančiais vakaro drabužiais. 

Iš „Times“ aikštės su mados gerbėjais besisveikindamas Korsas neslėpė apgailestaujantis, kad dėl kovido daugelį gyvenimo sričių užgriuvo sunkumai. Tačiau pasidžiaugė ir tuo, kad karantinas jam pačiam atnešė ir kai ką gero.

„Praėjusiais metais turėjau laiko apmąstyti savo 40-ies metų karjerą ir kelią, kuris mane atvedė ten, kur esu dabar. Prisiminiau sutiktus žmones, aplankytas vietas ir visas kolekcijas. Džiaugiuosi – tai buvo vienas iš keleto teigiamų dalykų, susijusių su karantinu, kurio metu, manau, mes visi iš tikrųjų supratome tiek daug.“  – dalinosi dizaineris. 

Tačiau kokia ta naujoji kolekcija? Joje vyrauja kostiumai su sijonais, gyvūnų raštai ir raudona spalva. Džemperiai „Rollneck“ dėvimi su pūkuotais paltais,  per juosmenį įkirptos suknelės ir  priekyje supjaustyti sijonai. Pats kūrėjas sako norintis atkreipti dėmesį į visas aprangos detales ir tikisi, kad žmonės jo rūbais galės pasipuošti kur tik panorėję.

„Tikiuosi, kad kai ši kolekcija atkeliaus į parduotuves rugsėjo, spalio, lapkričio, gruodžio mėnesiais, mes visi trokšime išeiti ir apsirengti. Teatras vėl atsidarys ir mes neisime ten vilkėdami džemperius. Mes pasipuošime. Rengdami susitikimus biure ir švęsdami Naujųjų metų išvakares taip pat norėsime gerai atrodyti.“ – teigė Kors. 

Jau tris kartas rengiantis Korsas sako, kad gatvėje kur bepasisukdamas mato žmones dėvinčius jo drabužius.  Ir pripažįsta, kad kai kurie naujų kolekcijų drabužiai būna atnaujinti iš praeityje sukurtų kolekcijų. Esą jie net savo etiketėse turi QR kodus, kuriuos nuskenavus mados entuziastai gali sužinoti savo drabužio istoriją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų