DIENOS PJŪVIS. Kuo baigsis trintis koalicijoje – ar Laisvės partija paliks valdančiuosius?

Valdančiojoje koalicijoje vis garsiau skamba susierzinimas dėl jauniausiųjų partnerių – Laisvės partijos. Tiek konservatoriai, tiek ir Liberalų sąjūdis nepatenkinti, kad „laisviečiai“ vis dažniau viešumoje išstoja su pasiūlymais, kurie nėra suderinti. Be to, jų veikimo stilius kiša koją ir konstruktyviam darbui. Patys Laisvės partijos nariai aiškina, kad jokių problemų nemato. Kuo baigsis trintis koalicijoje – ar Laisvės partija paliks valdančiuosius?

Apie tai portalo tv3.lt aktualijų laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su politologais Virgiu Valentinavičiumi ir Bernaru Ivanovu.

Portalas tv3.lt primena, kad mažiausieji valdančiosios koalicijos partneriai pastaruoju metu mėgsta išstoti į viešumą su kontroversiškomis idėjomis. Ir jas pateikia, kaip visų valdančiųjų sprendimus, kas nepatinka kitiems bendražygiams.

„Tai visokių pasisakymų ir pasikalbėjimų yra“, – sako konservatorių pirmininkas Gabrielius Landsbergis.

„Jeigu jie kulokais į stalą, nu tai, nu kaip, taip derybos nevedamos, ypač su patyrusiais žmonėm, taip nesolidu yra“, – pasakoja konservatorius Kęstutis Masiulis.

„Ta komunikacija ne visada yra 100 procentų sklandi, bet santykiai yra visiškai normalūs, darbiniai ir pats procesas vyksta sklandžiai, pagrindinius klausimus susideriname“, – teigia Laisvės frakcijos seniūnė Ieva Pakarklytė.

Tačiau partneriai sako, kad tai melas. Ir paskutinis to pavyzdys – vadinamasis galimybių pasas nesergantiems.

„Šiandien nuskamba Laisvės partijos vadovės pasakymas, juk mes su koalicijos partneriais aptarėme viską dėl galimybių paso, nes Viktorija Čmilytė kelia abejones dėl galimybių paso. Tai reikia pripažinti, nebuvo koalicijoje aptarti tie iš anksto dalykai“, – kalbėjo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eugenijus Gentvilas.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.


Rašyti komentarą...
P
Pensininkas
2021-05-05 13:40:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam reikalinga ta uzpakaliu (geju,leisbieciu),narkomanu ir alkoholio partija.Mums nereikia narkomanu,jaunu alkoholiku.Nereikia pirmos vietos pagal alkoholio,narkotiku naudojima pasaulyje.Geda del musu jaunimo.Nereikia iskrypeliu partijos.
Atsakyti
-3

G
Gerda
2021-05-05 14:06:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gėjai pasirodė visų "gražumu" ,dar kartą rodo ,kad jie bepročiai ,apsioliučiai 0 proto. Jai būtų normalus ,tai normaliai elgtųsi ir bendrautų.Paskutini kartą tą šutve į Seimą buvo renkama .
Atsakyti
-1

T
Tai
2021-05-05 14:16:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Seniai laikas tuos laisvus mesti per bortą
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų