DIENOS PJŪVIS. Kaip lietuviai išgyvena protestus ir vandalizmą JAV?

Kaip lietuviai išgyvena protestus ir vandalizmą JAV? Pokalbis su generaliniu konsulu JAV Mantvydu Bekešiumi.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad protestai Jungtinėse Amerikos Valstijose dėl policijos pareigūno nužudyto afroamerikiečio Geroge’o Floydo nerimsta.

Pranešta, kad kaltinimai pareikšti jau visiems keturiems afroamerikiečio sulaikyme dalyvavusiems pareigūnams, o Floydą daugiau nei devynias minutes keliu dusinusiam policininkui gresia dar griežtesnė bausmė. Bet tai demonstrantų nenuramino, o per besitęsiančius protestus neapsieita ir be kruvinų incidentų.

Dešimtyse Amerikos miestų toliau budi Nacionalinės gvardijos kariai, pasiruošę malšinti kilusius neramumus. Bet Amerikos prezidentas Donaldas Trumpas jau anksčiau skelbė, kad jei to nepakaks, ten, kur reikės, bus mobilizuota ir amerikiečių kariuomenė. Toks Trumpo žingsnis toliau sulaukia kritikos, jam nepritaria ir Jungtinių Valstijų gynybos sekretorius.

 


Rašyti komentarą...
T
Taigi
2020-06-05 15:37:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi siandien 16val. Soroso finansuojami veikejai renkasi prie katedros su sukiu - "Black lives matter". Visi siti paradai rengiami tam, kad isstumt Trampa. Dazniausiai jie remiami Soroso liberalu gaujos ir "demokratu".
Kaip jums toks sukis, nesamas apsvaigusios afroamerikietes - "Isgelbek gyvybe - nuzudyk policininka"? Kaip reaguoti, kai deginamos mokyklos, grobiamos parduotuves, ? Ir dar "demokratai" remia ir agituoja specialiai.
Atsakyti
-1

l
lietuve
2020-06-05 15:46:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuviai labai isgyvena del korumpuotos teisesaugos vandalizmo...
Atsakyti
0

V
Vidas Tom
2020-06-05 19:37:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvoje yra idotas Marius Laurinavicius, kuris parašė straipsnį, kuriuo įtikinėja jog visa tai kas vyksta dabar JAV suorganizavo Rusija su Putinu .
Tai ir isivaizduoju , kaip rusų agentas apsimetęs Amerikos policininku, uždusina negrą , o kiti rusai nusidažė jodai ir kele riaušias...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų