Daugiabutį užėmę benamiai tapo gyventojų siaubu: laiptinėje kilus gaisrui vienas šoko pro langą

Specialiosios tarnybos gavo pranešimą apie gaisrą daugiabutyje ir nukentėjusį asmenį. Buvo pranešta, kad vienas asmuo iššoko pro daugiabučio langą. Visą situaciją užfiksavo TV3 laidos „Farai“ operatorius.

Į įvykio vietą sulėkė visos tarnybos – ugniagesiai, policija ir greitoji medicinos pagalba. Ankščiau atvykusi ugniagesių brigada laiptinėje jau malšino liepsnas. Bėgdamas nuo ugnies vienas pilietis iššoko pro langą.

„Buvo smūgis ant žemės, per langą pasižiūrėjau – žiūriu, žmogus guli. Aš tik išgirdau, nes mano langai buvo atidaryti ir girdėjau, kaip subyrėjo langai. Paskui pažiūrėjus pro langą, pamačiau, kad guli žmogus. Gaisras kilo pačioje laiptinėje“, – pasakojo liudininkas. 

Medikai skubiai jam suteikė pirmąją pagalbą.

Viršutiniai bendrabučio aukštai negyvenami. Gyventojai pasakojo, kad juose dažnai glaudžiasi benamiai. 

„Čia pas mus benamiai būna. Čia visi trys aukštai yra nupirkti, pas mus yra telefonspynė, tačiau ji dar neįjungta, todėl benamiai ir eina pas mus į viršų.

<...> Ankščiau pas mus buvo grotos, kad nepakiltų į viršų, tada problemų nebuvo, bet kai jas nuėmė – viskas. Benamiai į viršų. Kas darosi tame 5 aukšte, tai baisu“, – teigė bendrabučio gyventojas. 

Gyventojas spėjo, kad gaisro priežastis – padegimas. 

„Kažką nusitempė į viršų, rūkė ir padegė matomai, nes 5 aukšte – šiukšlynas. Būdavo ir kaldrų, ir pagalvių, ten visko pritempta. Jau ne vieną kartą aš benamius mečiau iš viršaus“, – sakė gyventojas. 

Kiti kaimynai tokią teoriją patvirtino. 

„Asmuo gulėjo trečiame aukšte, kur dega. Jis buvo įsikūręs toje aikštelėje tarp 2 ir 3 aukšto“, – teigė kitas daugiabučio gyventojas. 

Ar gaisrą pavyko suvaldyti, pamatykite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Farai“.


Rašyti komentarą...
K
Klausimas
2021-09-26 10:17:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kada valdzia pasirupins benamiais?Valdziai rupi tik imigrantai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų