Beveik idealiai atakavęs Domantas Sabonis padėjo Indianos „Pacers“ (11/16) NBA lygoje namuose 122:102 (36:29, 24:28, 26:19, 26:26) sutriuškinti Niujorko „Knicks“ (12/13) klubą.

Lietuvis per 33 minutes įmetė 21 tašką (5/6 dvit., 2/2 trit., 5/7 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei blokavo varžovo metimą.

Lietuviui tai yra 20-asis dvigubas dublis ir jis pirmauja visoje lygoje šioje kategorijoje.

Aukštaūgis antrajame kėlinyje po grubios Julius Randle’o pražangos alkūne buvo paguldytas ant parketo, tačiau teisėjai po peržiūros nieko blogo neįžvelgė.

Na, o šeimininkai itin komfortabiliai jautėsi jau nuo mačo pradžios. Jie pirmavo praktiškai nuo pirmųjų minučių, o vėliau susikrovė ir dviženklią persvarą (62:47).

Skirtumas dar vėliau kiek augo, o prieš lemiamą kėlinuką Indianos ekipa pirmavo jau 96:76. Lemiamu momentu „Pacers“ irgi jautėsi užtikrintai bei išlaikė pergalingą persvarą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Chrisas Duarte, surinkęs 23 taškus. Mylesas Turneris pridėjo 22.

Pralaimėjusiems R.J. Barettas surinko 19, 18 taškų pridėjo Juliusas Randle'as.

„Pacers“: Chrisas Duarte 23, Mylesas Turneris 22, Domantas Sabonis 21 (11 atk. kam., 5 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 16 (5 rez. perd.), Carisas LeVertas 15 ( 6 rez. perd.), Kelanas Martinas 8.

„Knicks“: R.J. Barrettas 19, Juliusas Randle'as 18 (8 atk. kam..), Alecas Burksas 15, Obi Toppinas 13, Immanuelis Quickley 11.