Bendruomenė ir vairuotojas sukrėsti dėl 14-mečio mirties – seniai kovojo dėl perėjos

Klaipėdos rajone po mašinos ratais žuvo paauglys. Dieną be automobilio nusprendęs paminėti ir paspirtuku į pamokas išvažiavęs 14-metis žuvo nepasiekęs mokyklos. Jį partrenkė leistinu greičiu važiavęs Toyota" visureigis. Vaikas važiavo be šalmo, tad policininkai įsitikinę, jog tai ir lėmė žūtį. Automobilio vairuotoją ištiko šokas, sukrėsta ir visa nedidelės gyvenvietės bendruomenė.

„Girdėjau stabdžių cypimą ir žmogaus baisų rėkimą. O gyvenu tolokai, už 700 metrų“, – tokiais šiurpiais įspūdžiais dalinasi Klaipėdos rajono Slengių gyventojas.

Ryte 35-erių „Toyota" visureigio vairuotojas partrenkė į mokyklą paspirtuku važiavusį keturiolikmetį.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bendruomenė ir vairuotojas sukrėsti dėl 14-mečio mirties – seniai kovojo dėl perėjos

Paauglys žuvo vietoje. Priešpriešais važiavusi moteris nelaimę matė savo akimis:

„Priešais mane dar buvo viena mašina. Pamačiau, kaip paauglys su paspirtuku išvažiavo iš šalutinio kelio, dešinio. Ir norėjo kirsti gatvę. Matomai galvojo, kaip vaikas, kad visos mašinos stovi ir saugiai pravažiuos, bet iš priešais atvažiavo automobilis ir jį nutrenkė. Nepastebėjo gal. Tai jis tiesiog nukrito prie mano mašinos, prie durelių.“

Paspirtukas vis dar įstrigęs po automobilio ratais. Mašinos vairuotojas ištiktas šoko. Iš automobilio be tikslo pirmyn atgal nešiojasi daiktus. Policininkai aiškina, kad jis blaivus ir važiavo važiavo leistinu greičiu, tačiau vaikas riedėjo be šalmo todėl nelaimė ir baigėsi mirtimi.

„Vaikai iki 18 metų privalo dėvėti šalmus. Šalmus. Ne tik liemenes – šalmus. Tai yra pareiga, privaloma“, – sako Klaipėdos kelių policijos viršininkas Mindaugas Džermeika.

Vaiko tėvai neranda sau vietos. Sukrėsta visa Slengių bendruomenė. Liudininkai pasakoja, kad žuvęs keturiolikametis norėjo paminėti dieną be automobilio, todėl ir neprašė tėvų, kad pavežtų iki mokyklos. Pasirinko kelionę paspirtuku.

REKLAMA

Bendruomenė sukrėsta: „Labai jaudinausi, nes mano vaikas taip pat važiuoja į šitą mokyklą. Ir kartais tiesiog daro ratą su paspirtuku. Tai sunerimau, nes tai buvo laikas į mokyklą. Vežimo į ją, susirinkimo metu.“

Žuvusios berniuko tėvai bei kiti vietiniai ilgai kovojo, kad šioje vietoje valdininkai įrengtų pėsčiųjų perėją. Tačiau jos vis dar čia nėra.


Rašyti komentarą...
F
Fgh
2020-09-23 07:09:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip jie padarys ta pereja? Paziurekit,kaip mero snukis issipute per visas kadensijas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų