Paspirtuku važiavusio 14-mečio žūtis: prie pat namų partrenktas vaikas nedėvėjo šalmo

Saulėtas antradienio rytas Klaipėdos rajone paženklintas tragedija. Dėl gero oro į mokyklą paspirtuku panoręs vykti 14-metis staigiai kirto važiuojamąją dalį ir buvo mirtinai sužalotas automobilio.

Aiškėja, kad žuvusio berniuko tėvai su kaimynais jau ilgą laiką siekė, jog toje kelio atkarpoje būtų įrengta pėsčiųjų perėja. Vis dėlto, toks vietos gyventojų prašymas liko neišgirstas.

Įvykio vietoje nelaimės liudininkai pasakojo, kad vaikas kelią kirto stovėdamas ant paspirtuko, o ne bandydamas jį persivaryti. Iš šalutinio kelio paauglys norėjo pasiekti kitoje pusėje įrengtą dviračių taką.

Vairuotojas nepastebėjo staiga gatvę kirsti bandančio vaiko. Pirminiais duomenimis, smūgio nebūta itin stipraus, mat toje vietoje buvo susidariusi transporto spūstis.

Berniukas nedėvėjo šalmo. Tad pakako ir nestipraus smūgio, jog vaikas patirtų mirtinus sužalojimus. Šoko ištiktas „Toyota Land Cruiser“ vairuotojas nelaimės vietoje TV3 negalėjo pasakyti nė žodžio.

Liudininkai pasakojo, kad iškart po nelaimės girdėjo klyksmus. Vaikas gyvena netoli nelaimės vietos. Tikėtina, kad į tragedijos vietą skubiai atbėgo vaiko tėvai.

Juolab, kad paspirtuką iš bagažinės sūnui ištraukęs tėvas pats išvyko automobiliu. Tad jis avarijos akimirką buvo netoli nelaimės vietos.

Šį incidentą užfiksavusi liudininkė policijai perdavė vaizdo registratoriaus duomenis. Moteris patvirtino jau įvardytas faktines aplinkybes.

Rytinė nelaimė

Naujienų portalas tv3.lt rašė apie tragišką antradienio rytą Klaipėdos rajone. Pranešta, kad Slengiuose, Smeltainės gatvėje, per avariją žuvo paspirtuku važiavęs 14 metų berniukas.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Andromeda Grauslienė patvirtino, kad nelaimė įvyko 8.07 val.

„Pirminiais duomenimis, paspirtuku važiuojantį vaiką nutrenkė automobilis „Toyota Land Cruiser“. Vairuotojas, pirminiais duomenimis, buvo blaivus“, – pasakojo A. Grauslienė.


Rašyti komentarą...
A
Aušra
2020-09-22 11:36:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užuojauta tėvams.Tragiška situacija taip pat Baltijos prospekte .Iš Gilijos ir Vydūno mokyklų vaikau eina į būrelius Klaipėdos miesto baseine ir Švyturio arenoje. Nėra nė vienos perėjos.Jau išmindžioti žolynai. Greitis didelis.Savivaldybės užklausus dėl šios problemos, atsakymas buvo - planuojama įrengti 2021metais.Tai taip mes saugom savo miesto vaikus. Laukiam visada nelaimės,kad kažkas pasikrutintų.
Atsakyti
-6

p
pastebėjimas
2020-09-22 11:42:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
yra mokyklų kur pamokos prasideda 8:30...
Atsakyti
-6

U
Užuojauta
2020-09-22 11:43:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užuojauta
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų