Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Priimti galime, bet ar privalome saugoti juos uždarytus? Vis tiek čia nelis ir patys išvažiuos
@D...
jei ir isvaziuos ,atvaziuos kiti ,afrika labai didele ir vel pasaka be galo..
Būtinai įsileisti bus krepšininkų ,futbolistu bėgikų bus kam rezultatą kažkokį parodyti vo iš mūsų nieko gero
@Krot
jo jo, bus daug smurto ir vagysčių
atsimerkit žmonės, jie mažuma atvykusiu dirba.
atsimerkit žmonės, jie mažuma atvykusiu dirba.
Jūs sub.inės galvos turėkite kiau.šus o ne pizes tarp kojų ir pasakykite tai Evropai jog jūs jos kare nedalyvausite ir taškas. Aš tam jobanui užsieniečiui esu sakęs ne vienam jog jūs savo šalies senai nebeturite o mes dar lietuviai kolkas dar turime kur grįžti. Tiesiog jeigu jūs nieko nedarysite lietuviai prieš ilezdami tuos valk.atas juodas.iknius patikėkite ne vienas katras ir gerai gyvenate Lietuvoje ja norėsite palikti ir neždintis kuo toliau nuo to mė-šlo
Už drąsų žodį, kuris ne visiems patinka, esi , kaip reta,išskirtinis koncervatorių partijoje, bet dvigubai, jei būtų galima, balsuočiau už tavo kandidatūrą.Neprilygstamas iš savo partiečių niekam, nes visi apklausų lentelių dugne.
Reikia nukreioti juos į Panevėžį ir leisti vaikščioti naktimis. Problema išsispręs kaip mat.
kam italams saugoti siena jei ateivius pagal kvotas padalins... EU vertybes pinigai ir dideli pinigai is prekybos zmonemis?
Jeigu jūs parsidavėliai užsiveisite šita mėšla tai tikrai lietuviai nebeturės planų grįžti į Lietuvą. Jau nebekalbu sugriovėte žmonių gyvenimus ir prap.piste savo piniga su savo ta apšišikuse Evropa o jei dar ta mė. šla užveisite katrie gyvens iš neuždirbtų europinių printintu pinigų tai galiu pasakyti dėjes skersa ant tos Lietuvos. Karo metu aš pereisiu į Rusijos pusę be jokių klausimų o tie katrie parsidavėte lėks galvos nuo pečių juoda.šiknių subinių uostytojai. Europa yra mė-šlo krūva supuvusi ir tiek gyvenantys visi iš neuždirbtų pinigų jūsų sąskaitą parsidavėliai
Pvz Norvegija slepia statistika kad žmones nesukiltu, vien tik išprievartavimu padidėjo 70% kurios įvykdo migrantai, o kur dar vagystes ir žmogžudystes?... Norit kad ir Lietuvoje taip butu?
@Petriuks
gal tuose isprievartavimuose dalyvauji kad taip tiksliai statistika zinai? vatos metodicka visame grazume.
@xxL
yra daug daug dokumentiniu laidu iš nepriklausimu žurnalistu. Bet tu arba nemoki internetu naudotis arba tiesiog kai avinėlis tiki viskuo ką tau sako per TV nes žiuri ji 24/7 todėl ir vata vaidenasi visus
@xxL
Pizdink i atgal rodina, kacape. Mes taves i Lietuva nekvieteme.
@Chemodan - vokzal - rodina
buciuok man i rura ,paklausk mamos,jinai tau pasakys kaip ten skanu kvepia))
tik neįsileiskim sumokėkim geriau tuos kelis milijonus iš tų gaunamų prispausdintų mlrd ne tiek čia prasukam klerkam mažiau klius pakentės
Jo pozicija daugeliu klausimų atitinka 90 procentų lietuvių pažiūras.Konservu jo nepavadinsi,atsiskirtų ir pasivadintų Kriščionimis-demokratais-perimtų didžiąją dalį rinkėjų.O jį patį tai žmonės išrinks ir prezidentu.Ko jis dar kuklinasi ?
@Kasčiūnui-palaikymas ir pirmyn
Tu kreipkis į medikus kol dar nevėlu.
Atsisakius priimti iš Afrikos atvykusius migrantus Lietuvai gresia baudos: „Tai yra visiškai neadekvatu“