Rašyti komentarą...
tapinas turi organizuoti pinigų rinkimą baudoms sumokėti visi mielai prisidėtų
reik priimti formuoti juodukų batalionus ir siųsti į pagalbą ukrams
Priimti, pamaiti, pagydyti, pamylėti ir siųsti atgal.
Musulmonas turi 4 žmonas. Nuo 16 metų pradeda gimdyti po8vaikus
Mūsų moterys gimdo 35 metų po 1,3 vaiko. 100000 negrų ir po100 metų iš Lietuvos liks tik prisiminimas.
Tegul italai jau viduržemio jūroj tuos nygerius skandina . Tegul šaudo į jų valtis ir prigers kaip žiūrkės. Mums nereikia Europoje arabų, juodašiknių nygerių. Su islamu mums nepakeliuj.
LIETUVOS = P A D L O M ir B Y D L O M nier NEKO sviento savo kraste...PARDUOSIT JUS = UBLIUDKAI ne tik krasta uz BABKIU na ir savo MOTYNA....ESAT P A D A R E I su ZYRGU GALVA ....
DOLBOJOBU SALYS ta visa = PROEEEBALTYJA...neuzylgo bus BABUJINLANDIJA ir be lietuvos KALBU-KALBU = BYBIM POLBU... KURVOS jus esat = LIETUVEI,,,CHALOPEI,CHALUJAI ir SUBYNLAIZIAI...TCHU- ant jusu = lietuvos UBLIUDKU ir lietuvos=PADARU....visa sv.MARYJOS krasta ISNAIKYNSIT = PADLOS.
Maladec Kasčiūnas. Vienintelis valdzioje dar nepraradęs sąžinės ir sveiko proto. Eina na....ta ES su visais savo negrais ir babajais. Nepriimti nd vieno! Lenjai tikrai tu juodckiu nepriims. Ačiū Die anglai iš tos nesąmones ES išstojo, bet Lietuvos gaila. Graži šalis liks tik atmintyse ir vadovėliuose. Ilgesimes tarybiniu laiku dar. Oi kaip ilgesimes. Ne viska turiu omeny, bet ramybe, nuostabi vaikyste ir mokyklos buvo pasaka. Gimines graziai bendravo, o dabar? Baisu. Degredacija.
@Lt pilietis ir vis tiek visi tie ny.geriai i anglija nori .....kas dabar trukdo su giminem graziai bendraut ?..
Nereikėjo stoti į Europos sąjungą ir niekas dabar nieko nesiūlytų. Už gaunamas šaibas reikia atidirbt.
gerai australai daro - NEĮSILEIDŽIA nelegalų!!!
O svarbiausia, kad ne nuo ten pradedama galvoti. Ar vienišas migrantas sugalvos su valtele plaukti į kitą pasaulio kraštą? NE! Tai juk MAFIJOS darbas viską suorganizuoti ir pasiimti pinigus. Kodėl niekas Afrikoje neieško mafijozų, siūlančių valteles ir duodančių kompasus?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų