Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Visi Lietuvos kolaborantu ir okupantu vaikučiai islindo naujos Lietuvos kolonizacijos ginti. Reikėjo ju tėvelius kartu su rusu armija 1993’ciais i rasieja išsiųsti. Meslo Lietuvoje kur kas maziau butu.
Žiauru, kaip naikinama krikščioniška Europa. Dabar tuos juodukus prievartaBriuselis išdalins visoms valstybėms- nauja armija naujų tuoj atplauks!!! Po to- dar…
ar ner seime bobu,kiekvinai po ruberoida,gal ir po du....
@bigcatwar Au**inė su sūneliu ir Kubos mafija labai tam pritartų...
viskas čia gerai, teisti, pedopartiją, kaip putiną, ir batką vienam suole!!!
žudė smurtavo, ir leido tai daryti, bei savo LT KOSTITUCIJOS NEVYKDĖ, NE TIK KAD NEVYKDĖ, BET IR TRYPĖ, ŽUDĖ IR NEGYDĖ, SAVO LT GYVENTOJŲ!!!!
Priimti siūloma ne neribotą skaičių, o proporcingai pagal gyventojų skaičių. Tai yra, dalintis tenka viskuo, niekas bėdų nekviečia. Kitaip, pradžioje bus baudos, o vėliau gali būti ir kitkas.
Chemodan - vokzal - rodina
Chemodan - vokzal - rodina
@Natūralu Vaziuok, okupante, namo. Is ten kur tavo sušikti protėviai atsibastė. I rasieja.
@Chemodan - vokzal - rodina chemodan ,vokzal angija,mama ir sesuo ir bardeli pats britams liekas valyti,buk tikras patriotas)))
@Chemodan - vokzal - rodina Da nadajiel, kak mudak.
Padaryti didesnes valtis ir nukreipti į ameriką. O kur nuplauks jų pačių reikalas. Ten ir džiunglių yra. Galės laisvėje gyventi.
galime priglaust tuos juodaozdzius ir + amerikos paraginti priglausim milijona ukrainieciu nes priesingu atveju gausim sankcijas
Nenustebčiau kad Italijos mafija ir plukdo. Pora laivų arčiau afrikos ir apgręžtų.
Akivaizdu Jungtines tautas kurios nesustabdė nei vieno karo,nei vienos agresijos. oO dabar dar kaip pasityčiojimas Ukraina ir Rusija su tomis pačiomis teisėmis ,žmogžudys ir auka.Reikia šią organizaciją iš esmės pakeisti su kitomis taisyklėmis o jei ne uždaryti ir kurti naują kuri atitiktų realybę .Nes dabar atrodo kaip darnių laivas.
@Mm tai eik pakeisk D:
Yleisti ir paleisti į visas 4 puses

Skaitomiausios naujienos




Į viršų