Atsibodus patyčioms, įkūrė pirmąją mariačių LGBTQ+ grupę

Mariači muzikantas Carlosas labai myli savo darbą, tačiau jam pabodo kitų mariačių diskriminacija ir patyčios dėl jo orientacijos. Mat jis – homoseksualus. Esą mariačių pasaulyje – tradiciniame Meksikos liaudies žanre – apstu patyčių, jei nesi vadinamuoju „mačo“. Ir ne tik jų, bet ir priekabiavimo, diskriminacijos. Tad jis ėmė ir sukūrę visiems atvirą ir pirmąją tokią mariačių grupę – LGBTQ+.

„Tai, kad mes esame LGBTQ+, suteikia tradicinei muzikai kitokią perspektyvą. Be to, mes galime atstovauti Meksikos tradicijoms ir vis tiek būti tokie, kokie esam“, – teigia LGBTQ+ mariačių grupės įkūrėjas Carlos Samaniego. Grupė iš viso turi 10 narių. Tarp jų – lesbietės, gėjai, biseksualai, translyčiai, nebinariai ir panašiai.

„Per savo karjerą susidūriau su daug kliūčių, nes esu translytė moteris. Savęs ieškai kaip jaunas žmogus, tad užtrunki, kol supranti, kas esi. Kol suvokiau, kad esu translytė moteris, turėjau susidoroti su mačizmu, nes muzika, kurią mes grojame, yra labai kultūriška, susijusi su daug stereotipų“, – sako translytė mariači muzikantė Natalia Marie Melendez.

Tiesa, ir dabar nėra taip ramu, kaip Carlosas, turbūt, norėtų. Esą ir dabar jie sulaukia priešiškumo iš kai kurių mariači muzikos gerbėjų, ypač grojant vestuvėse. Mat vyresnės kartos vyrai vis dar būna šokiruoti.


Rašyti komentarą...
N
NE_PYDERASTIJAI
2021-05-07 10:30:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Per kovo mėnesį vykusį LGBT demaršą prieš Bažnyčią, pydarai draskė akis: "Nelyskite į mūsų gyvenimus!"
Atsakant į tai, klausimas pydarams: "TAI KODĖL JŪS BRUKATE TUOS SAVO APGAILĖTINUS IR ANALIZAIS PASMIRDUSIUS SAVO GYVENIMUS VISUOMENEI PRIEŠ JOS VALIĄ???????".
Atsakyti
0

O
Oksimoronas
2021-05-07 09:23:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pajacams svarbu susiburti i grupe , kad maziau is ju juoktusi...
Atsakyti
0

T
TOTE
2021-05-07 11:25:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pastoviai matau straipsniu apie tuos iskrypelius varpūcius, nu kam idomu , bet ne kisa visi sisteminiai portalai ta tema , taii neurolingvistinis programavimas , slyktu tiesiog , nna negi nebra nieko sventa?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų