Ant kelio rado leisgyvę stirną: nutraukti žvėries kančių pareigūnai nepajėgė

Šilutės rajone policija gavo iškvietimą dėl ant kelio besiblaškančios sužeistos stirnos. Deja, gyvūno išgelbėti nepavyko: spėliojama, kas jį taip smarkiai sudraskė.

Miško keliuke žmonės aptiko stirną, ant kelio gulintis žvėris buvo leisgyvis. Pirma buvo spėliojama, kad stirną partrenkė automobilis ir nuvažiavo.

„Lapynų miške, Šilutės rajono savivaldybėje, yra suluošinta ant kelio, miško keliuko, stirna. Atvykę radom suluošintą dar gyvą gyvūną, prie gyvūno jokių stabdymo ar automobilio žymių nerasta, tačiau tikėtina, kad sužalojimai padaryti lengvojo automobilio. Pranešta medžiotojams, aplinkosaugai“, – teigė pareigūnai.

Policijos pareigūnams neleidžiama naudoti tarnybinio ginklo sužalotų gyvūnų kančioms palengvinti. Todėl teko apie pora valandų laukti, kol atvyks žmonės, galintys palengvinti gyvūno kančias. Atvažiavo patyręs medžiotojas. Jis atmetė versiją apie automobilį. Galbūt stirna taip galėtų susižeisti į spygliuotą vielą. Šilutės rajonas toli nuo Baltarusijos, tačiau ribojasi su Rusija. Išorinė Europos Sąjungos siena eina Nemunu, todėl jokių spygliuotų tvorų ten nėra.

Spygliuotomis žmonių naudojamomis ūkinėmis vielomis Šilutės rajone gali būti aptvertos nebent ganyklos. Labiausiai tikėtina, kad stirną sudraskė šunys ar vilkai. Deja, nusilpusio miško žvėrelio išgelbėti nebebuvo galima, todėl gyvūno kančias teko nutraukti medžiotojui.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų