Aiškėja daugiau detalių apie Kaune siautėjusį nuogą vyrą

Nuogas aplink Kauno Tado Ivanausko progimnaziją lakstęs ir moksleivius bei jų tėvus smarkiai išgąsdinęs amerikietis suimtas trims mėnesiams. Vyrui pateikti rimti kaltinimai dėl seksualinio prievartavimo. Nukentėję gali būti net trys mergaitės. Tačiau daugiau jokių detalių apie bylą, prisidengiant tuo, kad ji susijusi su mažamečiais, prokurorai visuomenei nepateikia. 

29-erių amerikietis, pirmadienio popietę lakstęs visiškai nuogas mokyklos kieme ir taip pakraupinęs Tado Ivanausko progimnazijos vaikus, o prie kelių mergaičių net lindęs, glaustęsis ir bandęs bučiuotis, atvesdintas į teismą. Dabar jis jau su drabužiais – vilki žieminį paltą.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kaune mergaites užpuolęs užsienietis

Vyrą prašoma suimti. Išlipęs iš policijos automobilio, įtariamasis į klausimus atsakinėja. Sako, gailisi ir teisinasi, kad kažkas jį neva apnuodijo.

„Labai apgailestauju. Kažkas mane apnuodijo.“

Teismo posėdis neužtrunka. Jau po valandos vyras išvedamas atgal ir vežamas į areštinę. Eidamas jis dievagojasi tenorintis numirti ir prasitaria, kad jo neadekvatų elgesį galimai išprovokavo kažkieno jam specialiai pakišti narkotikai.

„Aš nežinau, aš nežinau. Aš tik noriu mirti, aš tik noriu mirti. Mane kažkas apnuodijo, aš nežinau. Kažkas. Narkotikai.“

Teismas amerikiečio nepasigaili – vyras bent jau ketvirtį metų, kol vyks ikiteisminis tyrimas, lieka suimtas.

„Kauno rūmuose buvo gautas prokuroro prašymas dėl kardomosios priemonės suėmimo skyrimo. Prašymas yra patenkintas ir paskirti trys mėnesiai. Įtarimai nepasikeitė“, – sako teismo atstovė Indrė Cvilikaitė.

Įtarimai išlieka tie patys, kuriuos dar vakar patvirtino policija.

„Kauno policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl seksualinio prievartavimo. Pagal pirminius surinktus duomenis jų užteko ir pradėjo ikiteisminį tyrimą“, – pasakoja policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė.

REKLAMA

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nuogas vyras gąsdino moksleivius

Prokuratūra motyvų, kodėl šėliojęs plikšius suimtas maksimaliam terminui, nepaaiškina. Visa su pačiu įtariamuoju susijusi informacija – slepiama. Nežinia, kiek laiko vyras gyvena Lietuvoje ir ar tai pirmas jo toks gąsdinantis poelgis.

Neatskleidžiama ir nieko daugiau apie patį galimą nusikaltimą, įvykdytą progimnazijos kieme, mat tai susiję su mažamečiais vaikais. Nukentėjusiųjų gali būti ne mažiau kaip trys mergaitės, kurias nuogas rėkaujantis vyriškis užklupo pavėsinėje, vieną, kaip teigia liudininkai, tikrai sučiupo, laikė prisispaudęs, galimai trynėsi, gal net bučiavo. Ar spėjo padaryti dar ką nors, paaiškės tik po tyrimo.

Už tokį nusikaltimą vyrui gresia laisvės atėmimas nuo trejų iki trylikos metų. Tačiau bus atlikta ir ekspertizė dėl jo psichinės sveikatos. Jei jis pakaltinamas, vyras, tikėtina, ilgam sės už grotų.


Rašyti komentarą...
R
Rimas
2019-12-12 04:09:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesupratau,juk jis nieko neisprievartavo! Už ką toks ilgas sulaikimas? Mergaitė sudaužė ir tai žasina paleido iki teismo mat buvo politikų sunelis.
Atsakyti
-9

l
lietuviška komedija
2019-12-11 23:42:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokius vaikus išnaudojo ?Kad lakstė nuogas tai nereiškia ,kad išnaudojo ,ir už tai trylika metų ?Žmones užmuša ir LT gauna lygtinai ,sovietmečiu prie čiuožyklų ,mokyklų ,ąžuolyne tokių gasdintojų vaikai matė kasdieną.Gal ir tikrai lietuvaičiai norėjo apkraustyti tai užgirdė kokio šamarliako ir išrengė žmogų .Ar čia nori parodyti amerikonams ,kaip puikiai dirba teisėsauga LT?
Atsakyti
-13

L
Lt
2019-12-12 00:52:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Stebūkas" žurnalistams nuogas žmogus. Prieš maudantis vonioje į veidrodį pasižiūrėkite ir tokį patį pamatysite. Su galva negerai tam žmogui ir tiek.
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų