Naujas galimai neteisėtas paskiepijimas: akiratyje – įtakingi Skuodo gyventojai

Dar vienu skiepų skandalu pakvipo ir Skuode, kur pirminės sveikatos priežiūros centre vakciną anksčiau laiko galėjo gauti šios įstaigos direktorius ir buvęs rajono meras, dabar įstaigose dirbantis informacinių technologijų specialistu.

Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centre vakciną jau spėjo gauti šios įstaigos direktorius Virginijus Kiguolis ir informacinių technologių specialistu čia dirbantis buvęs Skuodo rajono savivaldybės meras Stasys Vainoras.

Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centras yra Respublikinės Klaipėdos ligoninės padalinys. Ligoninės atstovai tikina, esą galioja tvarka, pagal kurią gydymo įstaigose, paskiepijus medikus, galima vakcinuoti visus įstaigos darbuotojus. Tačiau net medikų čia skiepyti nebuvo baigta. 

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naujas galimai neteisėtas paskiepijimas: akiratyje – įtakingi Skuodo gyventojai

„Pirmuoju etapu vakcinuoti dirbantys rizikingiausiuose padaliniuose. Tai yra kovidiniuose skyriuose, priėmimo-skubios pagalbos, reanimacijos, intensyvios terapijos skyriuose. Paskiepijus visus šiuos medikus antruoju etapu buvo skiepijami visi įstaigos darbuotojai, kurie išreiškė norą ir sutiko vakcinuotis. Ir čia jokių nukrypimų nuo patvirtintos tvarkos tikrai nebuvo“, – sako Respublikinės Klaipėdos ligoninės atstovė Marija Gabrienė.

Tačiau Sveikatos apsaugos ministerijos kanclerė daug griežtesnė. Ji aiškina, kad vakciną centro direktorius ir specialistu dirbantis buvęs meras gavo gerokai per anksti.  

„Šitie visi šeimos medicinos centrai, poliklinikos vadinamos, pirminės sveikatos priežiūra, jie turi skiepytis, tad kai bus suskiepyta slauga, globa, mobilieji punktai, karščiavimo klinikos, tada laboratorijos, kurios atlieka kovidinius tyrimus ir kurie atlieka epidemiologinius tyrimus. Ir tik tada ateina visos sveikatos priežiūros įstaigos ir visas jų personalas. Kas yra paankstinama savaite, pusantros, man tiesiog sunku žmogiškai komentuot“, – pasakoja Sveikatos apsaugos ministerijos kanclerė Jurgita Grebenkovienė.

REKLAMA

Su Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriumi Virginijumi Kiguoliu šiandien susisiekti nepavyko, o štai informacinių technologijų ekspertu dirbantis buvęs meras pripažįsta, jog buvo vakcinuotas ir nieko blogo tame nemato.

„Aš esu Respublikinės Klaipėdos ligoninės Skuodo filialo darbuotojas, IT specialistas. Mus įtraukė į sąrašą ir mane paskiepijo. Aš nesiprašiau. Tiesiog mūsų vadovas padarė sąrašus ir mane paskiepijo. Nesuprantu, dėl ko čia blogai, kad pasiskiepijau“, – teigia buvęs Skuodo rajono savivaldybės meras Stasys Vainoras.

Sveikatos apsaugos ministerijos darbuotojai žada šį atvejį nuodugniai ištirti. 


Rašyti komentarą...
M
Matas
2021-01-12 18:50:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kiek tokių paskiepijimųdar neišlindo į viešumą. Jokios tvarkos, kur Šimonytė žadėjo. Jeigu taip būtų atsitikę prie anos valdžios konservatoriai būtų tokį triukšmą sukėlę. O dabar tyli
Kur jų skaidrumo pažadai. Melagiai ir aferistai su Šimonyte priešaky
Atsakyti
-9

D
Dzukelis
2021-01-12 18:52:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visgi biurokratija Lietuvoje dar gana stipri
Atsakyti
-1

j
jo,jo
2021-01-12 18:49:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai jis liberalas,jiems juk galima
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų