Milijardieriaus sūnus sudaužė tėčio superautomobilį: papasakojo, kaip tai įvyko automobilio vertė – 3,4 mln. JAV dolerių

Teksaso valstijoje milijardieriaus sūnus Gage'as Gilleanas sudaužė superautomobilį „Pagani Huayra Roadster“, kurio vertė siekia 3,4 mln. JAV dolerių. Tai, jog paauglys nuolat važinėja prabangiais tėtušio automobiliais, jokia paslaptis. Jis turi savo „Youtube“ kanalą, į kurį nuolat kelia vaizdo įrašus su išbandomais įvairiausiais sportiniais automobiliais.

Incidentas įvyko Dalaso mieste. Po jo septyniolikmetis „youtuberis“ teisinosi, kad, skirtingai nei daugelis pasipiktinusių žmonių komentavo po naujiena, greičio jis neviršijo, o tiesiog nesuvaldė mašinos bandydamas persirikiuoti į kitą eismo juostą. Spaudoje pranešama, jog G. Gillleanas nesuvaldė transporto priemonės ir tuomet rėžėsi į pakelės medį.

Tiesa, pats jaunuolis po įvykio neatrodė labai susikrimtęs. Tą patį vakarą į „Instagram“ jis įkėlė nuotrauką, kurioje pozavo su sugipsuota ranka, o ją pakomentavo taip: „Visko nutinka...“.

Purpurinės spalvos Italijos gamintojų sportinis automobilis po avarijos atrodė išties nekaip – ant kelio matėsi išmėtytos kėbulo dalys bei išsiskleidusi ir suplyšusi oro pagalvė. Matosi ir nuplėštos automobilio durys bei priekinis automobilio ratas.

Jaunuolio tėvas Timas Gilleanas yra privačios Dalase įsikūrusios kapitalo įmonės „Cross Equities“ įkūrėjas.

„Pagani“ superautomobilį milijardienius nusipirko tik šių metų birželį, o tuomet jo sūnus pozavo prie jo ir su savo sekėjais socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotrauka. Neseniai turtuolis nusipirko ir naujutėlę jachtą, kurios vertė 20 milijonų dolerių.

G. Gilleano komentarą apie avariją „Youtube“ kanale žiūrėkite:

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų