Haskis iš prieglaudos tapo šeimos numylėtiniu: papasakojo, kada įvyko lūžis

TV3 laidoje „Gyvūnų manija“ – dar viena projekto „neBrisius.lt“ sėkmės istorija. Jolanta ir Laurynas antrą šunį nusprendė įsigyti jį sutikę savo įkurtame augintinių hidroterapijos centre, kur gydomi šunys po traumų ir operacijų. 

Haskio veislės kalytę Aivą į šį centrą atvedė laikinoji globėja, kuri ruošė šunį kelionei į Suomiją. Laurynui ypač patiko šio šuns ramybė ir paklusnumas.

„Buvo nuspręsta, kad ji ieškos naujų šeimininkų Suomijoje. Ji mums pasakojo, kad yra toks haskis po operacijos ir kad jau kai bus galima ateis pas mus į reabilitaciją. Kai šitas šuo pas mus atėjo pirmą kartą karantino metu į reabilitaciją, jis tiesiog ją įsimylėjo“, – pasakoja Jolanta.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Haskis iš prieglaudos tapo šeimos numylėtiniu: pasakė, kiek užtruko adaptacija

Tada Jolanta paprašė laikinosios globėjos leisti Aivą parsivesti į savo namus, kur ją supažindino su kitu savo keturkoju augintiniu Bleidu. Jolanta ir Laurynas tapo trečiaisiais Aivos šeimininkais. Jie pasakoja, kad pirmieji mėnesiai buvo kiek kitokie ir naujoji augintinė Aiva pradėjo atsiskleisti tik dabar. 

„Pirmus mėnesius ji buvo nematomas šuo namuose. Išleisdavome į kiemą, ji kažkur atsiguldavo į kamputį ir taip galėdavo visą dieną pragulėti. Bet paskutinį mėnesį ji pradėjo atsiskleisti, pradėjo reikalauti dėmesio, pradėjo žmones pastikinėti, teritoriją jau pradėjo šiek tiek saugoti, jeigu kas nors praeina ir loti pradeda, bet tik dabar pradėjo atsiskleisti. Prireikė kokių penkių mėnesių, tiek adaptacija truko“, – patirtimi auginant šunį iš prieglaudos dalijosi laidos pašnekovė.

REKLAMA

Nors sprendimas priglausti naują augintinę truko savaitę, nuo pat pirmosios susitikimo dienos pora žinojo, kad Aiva liks pas juos visam laikui. Dabar Aiva kitiems pati negaili patarimų, kodėl šuo iš prieglaudos – puikus pasirinkimas.

Visą laidos ištrauką žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

Naujausią laidą „Gyvūnų manija“ žiūrėkite sekmadienį 9 val. per TV6.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
A
Audra
2020-11-22 14:22:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Štai taip... Jaučia meile žmogaus, rūpestį, o atsilygina gyvūnai mums daug daugiau... Tai nenusakomas jausmas...
Atsakyti
-1

N
Noje
2020-11-22 13:00:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Haskis ,viskas tuo ir pasakyta!!!!!
Atsakyti
0

V
Vida
2020-11-22 17:33:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turiu haski 6 metai
Ramus tinginys. Loja tik isiimtiniais atvejais.kas jam nepatinka.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų