Prabilo COVID-19 sirgęs ir iš ligoninės pabėgęs lazdijiškis: „Aš labai atsiprašau“ Vyro poelgis papiktino Lazdijus: pabėgo iš ligoninės užsikrėtęs COVID-19

Liepos viduryje Lazdijų mieste kilo sumaištis, kai iš Kauno specializuotos ligoninės pabėgo lazdijietis Domininkas, užsikrėtęs koronavirusu. Laidos „Karštai su tv3.lt“ žurnalistai nuvyko į Lazdijus ir pakalbino visą miestelį ant kojų sukėlusį vyriškį. Anot jo, koronavirusu jis užsikrėtė pirmą kartą lankydamasis Kauno ligoninėje, iš kurios buvo neseniai pabėgęs.

Lazdijų miesto seniūnei Vaizdai Gazdiauskienei šis vyriškis puikiai žinomas, nes jau yra spėjęs tapti tikru įvairių šio miestelio institucijų galvos skausmu. Esą kaimynai nuolat skundžiasi dėl vyriškio girtavimų ir neadekvataus elgesio.

Lazdijiečio paieškai tuomet buvo pasitelktos policijos pajėgos, socialiniai tinklai ir net vietos bendruomenė. Po sėkmingos medžioklės vyras buvo gražintas į palatą jau su grotomis bei gydomas prievartiniu būdu.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vyro poelgis papiktino Lazdijus: pabėgo iš ligoninės užsikrėtęs COVID-19

„Mažai kas taip elgiasi, kaip jis pasielgė... Kiek jis galėjo žmonių užkrėsti, tai yra siaubas...“, – neatsakingu vyro poelgiu iki šiol pasipiktinę Lazdijų gyventojai.

Lazdijuose Domininką puikiai pažįstantis vyriškis papasakojo, kad jį sutiko tą pačią dieną, kai šis paslapčia grįžo iš Kauno.

„Buvo labai keista, nes buvo paskelbta paieška, o jis ateina prie mano mašinos, tiesia ranką, sako laba diena... Keistas jausmas, kad jis užsikrėtęs ir kaip čia man tiesia ranką“, – tikino Lazdijų gyventojas Gintaras.

Pats Domininkas pasakoja, kad tiesiog norėjo grįžti į namus ir išsimiegoti savo lovoje. Esą dėl savo neatsakingo poelgio dabar labai gailisi ir daugiau tos pačios klaidos nekartotų: „Aš labai atsiprašau – kaltas, kaltas, kaltas. Prieš save, prieš visą visatą“.

Šitokie nuotykiai Domininkui atsirūgo, nes policija iškėlė baudžiamąją bylą ir net grasino patupdyti už grotų.

Visą Domininko pasakojimą rasite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
M
Mona
2020-10-24 17:09:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai tokie nevykėliai ir nešioja uškratą,sodinti juos visus už grotų.
Atsakyti
0

D
Daunai
2020-10-24 15:15:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Svaju chatu✊
Atsakyti
-1

z
zosia
2020-10-24 14:32:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
turėtų būt taip ,už viena apkrėstą - metai kalėjimo,o jei mirė užkrėstasis, pasodint iki gyvos ,gal tie durneliai ramintusi.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų