Ant „X faktorius. Žvaigždės“ scenos užlipęs Lenartavičius sulaukė netikėtos Prūsaičio pozicijos: „Tai nebus gero dainavimo konkursas“

Šį sekmadienį – antroji „X faktorius. Žvaigždės“ laida. Jos metu dėl trijų vietų tiesioginiuose finaluose kovos vaikinų kategorija. Komandą sau rinksis Saulius Prūsaitis, o kiti teisėjai turės tik patariamąjį balsą.

Daugelis pripažįsta, kad „Kėdžių iššūkis“ yra vienas įdomiausių etapų ir keliantis didžiules aistras. S. Prūsaitis sakys, kad TV3 televizijos projektas „X faktorius“ yra stebuklų kalvė ir šį vakarą jis tikisi pačių geriausių įspūdžių ir netikėtumų.

Šiame etape dalyvauja ir serialų aktorius bei režisierius Robertas Lenartavičius. Didžiausias jo noras – nustebinti patį save. 

Po pasirodymo teisėjai negailėjo ne tik pagyrų, tačiau ir replikų. „Apskritai tai buvo toks bardakas, nes pasirinkai labai sudėtingą dainą. Ypatingai šiam etapui, kurioje net pats nelabai saugiai jautiesi. Aš pagaudavau save galvojant, kad tu galvoji, kad tu geriau dainuoji nei tai iš tikrųjų vyksta. Iš karto, kai aš taip pagalvodavau, tu iššaudavai tokias tobulas galūnes. Tai tokie dviprasmiški jausmai. Bet labai gerų dalykų yra“, – salė J.Arlauskaitė-Jazzu.

„Manau, kad tu esi sceniškas žmogus. Išvaizdus. Turi gražų balsų. Kartais jis labai gražiai suskamba“, – savo nuomonę išsakė M.Mikutavičius.

„Kolegos tikrai pasakė teisybę. Yra pliusų, tačiau yra ir  niuansas, kad aš kaip teisėjas, privalau žinoti, kad šitie faini kolegos kartais tampa žvėrimis. Kai prasideda kitas etapas, mes nesame tokie draugiški vieni kitų atveju. Mes norime, kad kažkuris iš mūsiškių nugalėtų. Taip jau yra. Tokia yra šio projekto natūra. Jau dabar aš pradedu strateguoti ir matyti, ką aš darysiu toliau. Su visa pagarba, už geresnį dainavimą nei kolegos, pasakysiu tokį dalyką, kad šiemet aš jau matau, kad tai nebus gero dainavimo konkursas. To pasekoje aš pradedu dėlioti strategiją kitaip“, – savo nuomonę išsakė S. Prūsaitis,

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

 

 


Rašyti komentarą...
K
Kristina
2020-09-15 12:39:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai nuvylė, kad nebuvo pasirinktas Robertas ar boksininko asmenyje buvo pamatytas daininkas, ausy rėžė jo dainos. Net nesinori toliau žiūrėti jeigu daromi tokie sprendimai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų