Panikos apimti kinai imasi sukrečiančių veiksmų – vaizdai veria širdį

Socialiniuose tinkluose plinta šokiruojantys vaizdai iš Centrinės Kinijos Džengdžou miesto, kuriuose užfiksuota be maisto, vandens statybvietėje palikti šuniukai. Esą panikos apimti kinai atsisako savo augintinių ir išvaro juos iš namų.

Dalis gyventojų ėmėsi tokių veiksmų dėl siaučiančio koronaviruso. Nors Pasaulios sveikatos organizacija nepatvirtino, kad šunys gali apsikrėsti mirtį sėjančiu virusu ir tapti jo nešiotojais, išsigandę gyventojai nenori rizikuoti ir palieka savo augintinius gatvėje be jokios priežiūros.

Širdį veriančiame vaizdo įraše užfiksuotais keturkojais pasirūpino gyvūnų teisių organizacija, kurią apie įvykį informavo vietiniai gyventojai. Šiais vaizdais jie pasidalijo savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Pasak organizacijos, tai jau ne pirmas kartas, kai jiems pranešama apie tokį incidentą. Paliktų augintinių Kinijos gatvėse vis daugėja, baiminamasi, kad situacija toliau tik blogės.

Sukrečiantį vaizdo įrašą galite pamatyti vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Kinijoje užsikrėtusiųjų naujuoju koronavirusu skaičius išaugo iki 24 324, trečiadienį paskelbė Nacionalinė sveikatos komisija.

Šalyje užfiksuoti 65 nauji mirties atvejai. Bendras aukų skaičius Kinijoje dabar siekia 490.


Rašyti komentarą...
A
Arunas
2020-02-05 18:21:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia kinams bausmė už žiauru elgesį ir valgymą naminių gyvūnėlių! O dabar jie šuniukus dar meta į gatvę! Lai susimąsto, ką daro!!
Atsakyti
-3

K
Kaip
2020-02-05 18:01:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žiauru
Atsakyti
0

U
2020-02-07 15:54:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šunų valgyma, zaraza užpuolė
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų