Antanas Valionis. Putino reformos priežastys – scenarijai, apie kuriuos daugelis dar nešneka

Sausio 15 d. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas kreipėsi į abu Rusijos parlamento rūmus. Jis anonasavo konstitucijos pataisas, kurios žaibo greičiu parašytos ir apsvarstytos darbo grupėje, sudarytoje iš „pianistų ir figūristų“ ir jau apsvarstytos Dūmoje. Tokį greitį Putino atstovas spaudai aiškino tuo, jog Putino teikiamiems projektams Dūmoje teikiamas prioritetas. 

Diplomatas, buvęs Lietuvos užsienio reikalų ministras Antanas Valionis atidžiai seką įvykius Rusijoje ir mano, kad greičiau tai nulėmė nenoras plačiau svarstyti projektą visuomenėje, bandymas išvengti protestų, kuriuos jau organizuoja opozicija. 

Po šio pranešimo atsistatydino Rusijos premijeras Dmitrijus Medvedevas ir kartu visa vyriausybė. Taip pat buvo pakeisti net 22 Konstitucijos straipsniai, nors pats projektas kažkodėl pavadintas vienaskaita „pataisa“.

Konstitucijos pataisas apžvelgęs A. Valionis mano, kad tai greičiausiai būdas Putinui likti valdžioje sukuriant tokią instituciją, kuri kontroliuotų visas valdžios šakas ir jai vadovautų. 

A. Valionis taip pat neatmeta galimybės, kad tokį Putino manevrą galėjo nulemti ir nuo visų slepiama jo liga. 

„Negalime atmesti ir tokios galimybės, juk atsimename, kad Borisas Jelcinas pasitraukė iš Prezidento posto ir surado įpėdinį Putiną, kuris tuo metu buvo ministru pirmininku, kai jau fiziškai nusilpo ir realiai nebegalėjo valdyti“, – spėja diplomatas.

Visą komentarą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
W
WOT
2020-01-24 16:19:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ka dabar pakeisim Petrai zydu nebeprikelsim... Ir kokia valstybe nori rasit apie savo s**** istorija...
Atsakyti
0

P
Petras
2020-01-24 10:48:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
tv3.lt slepia iformacija apie susirinkusius 63 saliu vadovus Izraelyje. Tik Lietuvos ir Lenkijos debilai nevaziavo , nes Letuvoje ir Lenkijoje buvo isnaikinta 95% zydu.
Atsakyti
-7

R
Rezervistas
2020-01-24 18:35:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar galima manimi tikėti?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų