Vyriausybė vėlina sporto rūmų rekonstrukcijos terminą

Dėl teisėsaugos tyrimų įstrigus viešųjų pirkimų procedūroms, Vyriausybė vėlina Vilniaus koncertų ir sporto rūmų rekonstrukcijos terminą - juos kongreso veiklai tikimasi pritaikyti iki 2021-ųjų. Vyriausybė dėl to spręs trečiadienį.

161

Anksčiau buvo numatyta, kad rūmai bus rekonstruoti 2018-aisiais, o kongresai, konferencijos ir kultūros renginiai čia vyks jau nuo 2019-ųjų.

Jei Vyriausybė pritars Finansų ministerijos siūlymui, įvairūs renginiai čia vyktų nuo 2022-ųjų, per metus turėtų būti surengta ne mažiau kaip 10 tarptautinių konferencijų ir kongresų, dešimt koncertų, kitų kultūros renginių, juose turėtų apsilankyti ne mažiau kaip 15 tūkst. žmonių.

(161 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Uždaryti Vilniaus koncertų ir sporto rūmai

Premjeras Saulius Skvernelis anksčiau žadėjo, kad naujas konkursas rekonstruoti Sporto rūmus bus skelbiamas rudenį.

Turto bankas šį vasarį nutraukė derybas su potencialiu Vilniaus koncertų ir sporto rūmų rekonstrukcijos konkurso laimėtoju - bendrove „Irdaiva“. Tai padaryta po to, kai Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) vasarį Turto banką informavo, kad buvęs Turto banko darbuotojas, vienas viešojo pirkimo komisijos narių Tomas Lukoševičius tuo pat metu dirbo ir "Irdaivoje".

 


Rašyti komentarą...
D
DaG
2017-10-05 15:36:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisus statinys! Po rekonstrukcijos toks ir isliktu-baisus! Griauti ji iki pamatu reikia!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų