Investicinis bankas „Finasta“ pranešė, kad antradienį prekyba NASDAQ OMX Vilniaus vertybinių popierių biržoje buvo aktyvesnė ir investuotojai sudarė daugiau sandorių – 489, pasiekta 1,2 mln. litų apyvarta. Didžiausia apyvarta biržoje pasižymėjo „Invalda“ vertybiniai popieriai, kurių perleista už 558 tūkst. litų, arba šiek tiek mažiau nei pusė biržos apyvartos. Ši diena priklausė „Invaldos“ akcijų pirkėjams, kurie kilstelėjo vertybinių popierių kainą 14,71 proc. iki 1,95 lito.

NASDAQ OMX Rygos biržoje didesnio dėmesio nei įprastai sulaukė „Latvijas tilti“ vertybiniai popieriai, kuriais suprekiauta 7 tūkst. latų, o kaina pakilo 25 proc. iki 5,75 lato. Tokio investuotojų aktyvumo sulaukta pasirodžius pranešimui, kad bendrovė galbūt siūlys mokėti 2,5 lato dividendų, o tai yra apie 44 proc. dabartinės kainos.

NASDAQ OMX Talino biržoje pasiekta 291 tūkst. eurų apyvarta ir sudaryti 203 sandoriai. Didžiausio aktyvumo sulaukė „Estonian telecom A“ vertybiniai popieriai, kurių perleista už 117 tūkst. eurų, o kaina nukrito 1,61 proc. iki 4,88 euro.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų