Norite tapti milijardieriumi? Tada jums reiktų pabandyti įkurti vieną iš šių septynių kompanijų, teigia „Y-Combinator“ įkūrėjas Paulas Grahamas.

P. Grahamas žino, kaip plėtoti kompanijas, rašo „Business Insider“. „Y-Combinatort“ yra startuolių mokykla padedanti „įsivažiuoti“ jauniems verslininkams. Kasmet jis sulaukia tūkstančių paraiškų iš jaunų verslininkų, tad žino, kokias įmones žmonės stengiasi įkurti.

Pateiktos idėjos yra „gąsdinančiai ambicingos“ ir joms įgyvendinti reikia neįprastos darbo apimties. Tačiau P. Grahamas mano, jog tai įmanoma.

1. Išraskite geresnę paieškos sistemą

„Google“ vienu metu buvo nuostabi interneto paieškos sistema. Dabar ji apraizgyta įvairiausiais papildiniais. Pasak P. Grahamo, „Google“ tapo per daug sudėtinga, tad jis siūlo vystyti ką nors panašesnio į ypač paprastą senosios mokyklos „Google“ versiją.

2. Patobulinkite elektroninį paštą

Elektroninis paštas yra tiesiog reikalingų atlikti darbų sąrašas, sako P. Grahamas. Dabartinis elektroninis paštas yra siaubingas darbų sąrašas. Reikia suteikti laiškų gavėjui daugiau galios pačiam koreguoti elektroninį paštą. Tai yra, pačiam susidaryti savo darbų sąrašą.

3. Nužudykite universitetus

Privalo būti geresnis būdas įgyti aukštąjį išsilavinimą už dabartinį, sako P. Grahamas.

4. Pristatykite televiziją internete

Turinio valdytojai lėtai įsisavina internetą. Tad kai kuriems startuoliams reiktų sugalvoti, kaip pristatyti taip žiūrovų mylimą televizinę dramą per internetą.

REKLAMA

5. Tapkite kitu Steve'u Jobsu

P. Grahamas tiki, jog „Apple“ be Steve'o Jobso yra žlugusi. Tad atsiveria galimybė naujam vizionieriui sugalvoti naujos technikos kompanijos, tokios kaip „Apple“, koncepciją.

6. Iš naujo atraskite Moore'o dėsnį

Ši idėja šiek tiek komplikuota. P. Grahamas teigia, jog „Intel“ negali išvystyti greitesnių procesorių, tiktai sukurti jų daugiau. „Būtų puiku, jei startuolis galėtų mums suteikti kažką panašaus į seną Moore'o dėsnį, sukurdamas įrangą, kuri galėtų didelį kiekį procesorių paversti vienu greitu procesoriumi,“ - teigia P. Grahamas.

7. Pagerinkite medicinines diagnozes

P. Grahamas mano, jog per ateinančius 50-100 metų žmonės mūsų dabartinius diagnozavimo metodus laikys barbariškais. Privalo būti geresnis būdas sužinoti, ar pacientas turi vėžį, ar užsikimšusios jo arterijos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų