Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šią savaitę Rygoje vykusiame reklamos ir rinkodaros profesionalų forume „Baltic Brand Forum 2022“ TV3 pripažinta geriausiu žiniasklaidos prekės ženklu Lietuvoje ir Baltijos šalyse. 

Šią savaitę Rygoje vykusiame reklamos ir rinkodaros profesionalų forume „Baltic Brand Forum 2022“ TV3 pripažinta geriausiu žiniasklaidos prekės ženklu Lietuvoje ir Baltijos šalyse. 

REKLAMA

Lietuvos, Latvijos ir Estijos gyventojai TV3 aukščiausiai įvertinto net trijose kategorijose. Žiniasklaidos grupė pelnė geriausio ir humaniškiausio prekės ženklo titulus Baltijos šalyse. Ji taip pat apdovanota kaip geriausias žiniasklaidos prekės ženklas Lietuvoje.

„Geriausiųjų titulas – labai reikšmingas įvertinimas. TV3 rūpi kiekvienas žiūrovas, o tokie apdovanojimai geriausiai atskleidžia mūsų abipusį ryšį su vartotojais. Įsiklausome į kiekvieną iš jų ir kartu išgyvename visas akimirkas. Tiek tas, kurios džiugina, tiek ir tas, kurios yra jautrios. Mūsų televizija Lietuvoje žiūrimiausia jau 18 metų, tačiau šis įvertinimas įrodo, jog vartotojų meilę ir lojalumą užsitarnavome ir kaip žiniasklaidos grupė, gyventojus pasiekianti visose platformose – radijuje ir internete taip pat. O taip pat tai skatina nesustoti, toliau investuoti į turinį ir jo sklaidą įvairiose platformose, kad išpildytume visus šiuolaikinio vartotojo poreikius“, –  sako TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Geriausių ir mylimiausių prekės ženklų apdovanojimai „Baltic Brand Forum“ kasmet rengiami Latvijoje. Šiemet renginys vyko jau 18-ąjį kartą, o visos Baltijos šalys į šiuos apdovanojimus įtrauktos nuo 2011-ųjų. Nugalėtojai nustatomi remiantis „Brand Capital“ atliekamu tyrimu, kuriame dalyvauja respondentai iš visų trijų Baltijos šalių.

REKLAMA

Šiemet prekės ženklai buvo vertinami septyniose kategorijose: mylimiausio, ekologiškiausio, humaniškiausio, geriausio žiniasklaidos prekės ženklo, sparčiausiai augančio, mylimiausio vietos gamintojų ir labiausiai ieškomo ženklo. Rezultatai paremti gyventojų dalyvavusių apklausoje nuomone. Iš viso šiemet apklausta beveik 3 tūkst. 15-74 metų amžiaus Baltijos šalių gyventojų. Tyrimą atliko ir kokybę garantavo RAIT.

TV3 Grupė yra didžiausia žiniasklaidos grupė Baltijos šalyse. Lietuvoje jai priklauso televizijos kanalai TV3, TV6, TV8 ir TV3 Plus, naujienų portalas tv3.lt, nemokama internetinė vaizdo platforma TV3 Play, radijo stotis „Power Hit Radio“, internetinė radijo stotis „PWR Gold“, skaitmeninė palydovinė televizija „Home3“, plačiausią sporto šakų pasirinkimą siūlantys kanalai „TV3 Sport“, „TV3 Sport 2“ ir „TV3 Sport Open“, populiariausių filmų kanalas „TV3 Film“ ir naujos kartos televizija „Go3“. 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų