Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TEGUL JIE PASAKO KAS JIEMS TAS BAUDAS MOKA,AR...SUMOKA.VISI SKOLINGI,ANSTOLIAI KOSMOSA IMA.IR AR KAS RUOŠIASI JIEMS NORS KA SUSIMOKETI...BET KIEK TAI BLT GALI DAR VISA TESTIS.JAU VIRSUNE,PEREBORAS.ŽOPA IR BIEDNAM IR PASITURINČIAM.
Žiurėti kaip milijonus vagia Kreivys ir koncervu šutvė.
Tegul gaudo seimo vagis kur vagia utenos meras kur kelia link namu nusiasfaltavo, pijokai dirba nlegalei tik uz pagerina vagia tai nemato jie nes turetu tokius gaudyt juk meras turi ziuret kad butu zmonems geriau o jis viska privatizacija sau vogdamas nuo visu vargus o policija tokius.glosto.
@Grazina MAN ATRODO KAD JIE KURIA SAVO GERBUVI LT BENAMIAMS.KAS NE TAIP.VIS KASDIEN MUS PUOLA VISI.NES KUDAŠIU LIKS TIE NAMAI BLT.GYVENS KAS NETINGES.DEGINS JUOS NAHREN...
Lietuva šalis kur milijonus pralošia ir tylu ramu. O ukininkus baust reikia jei sau i auto isipils žalio. Tai panainkint ta žalią ir visiem bus ramu. Padengsit praloštus milijonus.
Lietuvoje kaip visada iš kito galo... Tikrina, gaudo... Logika labai paprasta: jei patenkina savo ūkio poreikius ir lieka pardavimui, vadinasi gauna per daug, sumažinti visiems ir taškas. Tikri ūkininkai dirba, o Lietuvoje 80% ūkininkauja popieriuje ir dar turi ką pasakyti... Taip ir atrodome ES, todėl ir išmokas gauname mažesnes, nes visi mato ir žino kokia situacija ir kad valstybė nesusitvarko...
Dar vienas straipsnis orientuotas pavaryt ant ukininkų ir priešint visuomene...
Kiekvienas pro šalį nueinantis centas gali išgelbėti šalį.
Turėtu but žimėtas dyzelinas pilamas laisvai,bet tik i žemės ūkio tikskais,o jei pils i mašinas dėti dideles baudas anuliuoti teh apžiūra ir t.t
@Rolandas Asile tai nebeiesk žemdirbių maisto.mašina,irgi naudoja žemes ūkio tikslam.debile nieko nesupranti.
@Ieva O tu pasakyk kiek eda keliu statybos masinos, melioracijos ,ekskavatoriai ir t.t.? Kodel tik ukininkams nuolaidos tokios?
@As Tu durniau, skirk bb nuo piršto. Statybų įmonės užsiprašo tiek pinigų kiek jiems reikės tam darbui atlikti, o ūkininko pajamos ya tik iš to kas užaugs. Ir be to ūkininkas stengiasi tam, kad tu asilas būtum paėdęs.
Pydaru salis nera ko noret normalu
Geriau tuos kas pveema plauna ten milijardai sukasi
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų