Pramogų sferoje dirbančios įmonės susijungė į didžiausią šalyje pramogų verslo kompanijų grupę „SEVEN entertainment“. Suvienytos savo sričių lyderės „Universali arena“, „Vandens parkas“, „Tiketa“ ir „Effectus“ užsiima arenų ir vandens parkų valdymu, renginių organizavimu ir prekyba bilietais bei dovanų čekiais.

„Suvienytos bendrovių pajėgos leis padidinti darbo efektyvumą ir tiek šalies, tiek užsienio šalių pramogų verslo rinkoms pasiūlyti naujų paslaugų. Jau dabar dalyvaujame universalių arenų valdymo konkursuose, netrukus pradėsime teikti svarbių pramogų objektų kūrimo ir valdymo konsultacijas“, – sakė SEVEN generalinis direktorius Vitalijus Vasiliauskas. Anot jo, grupė planuoja pradėti veiklą ir kitose srityse, kurios yra neatsiejamos nuo renginių organizavimo.

V. Vasiliauskas iki šiol vadovavo „Siemens“ arenai, kurios generalinio direktoriaus pareigas nuo šiol eis arenos aptarnavimo skyriaus vadovas Žygimantas Grigas. Pokyčiai įvyko ir įmonių grupei SEVEN priklausančioje bendrovėje „Vandens parkas“, valdančioje moderniausią regione teminį „Vichy“ vandens parką. Šios bendrovės generaliniu direktoriumi tapo viešojo maitinimo ir aptarnavimo skyriaus vadovu iki šiol dirbęs Šarūnas Vilčinskas. Jis pakeitė UAB „Ecoservice“ vadovu tapusį Saulių Budrevičių.  

REKLAMA

Prognozuojama, kad SEVEN įmonių grupės konsoliduota apyvarta 2007 metais sieks 60 mln. litų. Šiemet SEVEN valdoma „Siemens“ arena ir ką tik duris atvėręs „Vichy“ vandens parkas iš viso sulauks apie 1 mln. lankytojų.

SEVEN valdomoje „Siemens“ arenoje nuo jos atidarymo jau apsilankė daugiau nei milijonas žiūrovų. 2004 Lietuvos metų sporto statiniu pripažintoje universalioje arenoje 2011 metais įvyks Europos vyrų krepšinio čempionatas. Į vienintelę Lietuvoje už privačias lėšas pastatytą visuomeninės paskirties areną Vilniaus pramogų parko teritorijoje investuota 65 mln. litų.

Jau veikiantis uždaras teminis „Vichy“ vandens parkas per metus tikisi sulaukti apie 400 tūkst. lankytojų, iš jų apie trečdalį turėtų sudaryti turistai. Vienu metu parke gali pramogauti iki 1,5 tūkst. žmonių. Į egzotiškąją Polineziją įkūnijantį vandens parką investuoti 72 milijonai litų.

SEVEN valdys ir šiemet pradedame statyti prekybos ir pramogų centre „Ozas“ įsikursiantį šeimos pramogų centrą. Didžiausias Lietuvoje ir Baltijos šalyse, 4 tūkst. kvadratinių metrų ploto užimsiantis, šeimos pramogų centras planuoja pradėti veiklą 2009 metais. Jame turėtų veikti devyni skirtingi atrakcionai, keli šimtai kompiuterinių žaidimų automatų, vykti įvairūs renginiai vaikams.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų