Šmaikšti idėja: parduotuvės alkoholio skyriuje „įdarbino“ Verygos maketą

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga pajūryje dirba net naktimis. Parduotuvės Šventojoje darbuotojai sugalvojo popierinį A. Verygos maketą pastatyti prie alkoholio skyriaus, kad šis baidytų ant kamščio užlipusius pirkėjus, kai gėrimais prekiauti jau nebegalima. Su kartoniniu Veryga ši alkoholio parduotuvė tapo itin populiari. Dažnas čia užsuka ne apsipirkti, o nusifotografuoti su ministru.

Šventojoje neseniai atidarytos parduotuvės darbuotojai į pagalbą pasitelkė Sveikatos apsaugos ministro A. Verygos maketą, nes pavargo laiko nuovoką praradusiems poilsiautojams nuolat priminti, kad nuo 20 val., o sekmadieniais – nuo 15 val. iki 10 val. ryto alkoholiniai gėrimai neparduodami.

„Gimė ta mintis, kad galbūt pažiūrėti į tai kiek žaismingiau ir pastatyti prie įėjimo į alkoholio skyrių, iniciatorių šitų draudimų, kurie atsirado mūsų Lietuvoje“, – sake parduotuvės vadovė Aida Pociuvienė.

Parduotuvės darbuotojai džiaugiasi, kad A. Veryga labai geras kolega. Čia dirbantis ne tik naktinėje pamainoje, nuo 8 val. vakaro iki 10 val. ryto, bet ir aktyviai dalyvaujantis fotosesijose.

 

Pardavėjai tikina, kad pirkėjams šis Verygos maketas – patinka. Žmonės į jį reaguoja linksmai, darosi asmenukes, o piktų komentarų negirdėti, net jei nepavyksta nusipirkti alkoholio.

 

 

Idėjos autoriai labiau nerimavo ne dėl pirkėjų reakcijos, o kaip tai įvertins pats A. Veryga.

„Didžiausia baimė buvo, kad teisingai suprastų ir įvertintų situaciją ministras. Jis taip ir padarė. Iš jo reakcijos facebooko paskyroje mes matome, kad jis reagavo lygiai taip pat žaismingai ir su humoru“, – tikino parduotuvės vadovė.

Ministras apie savo maketo „įdarbinimą“ alkoholio skyriuje sužinojo iš pažįstamų ir prisipažino, kad tai jį pralinksmino. Žadėjo ir pats užsukti į šią parduotuvę Šventojoje iš arčiau apžiūrėti maketą. Beje, ministras manė, kad jo maketas „įdarbintas“ ne vienoje parduotuvėje.

„Aš taip supratau, kad čia gal kokia masinė gamyba, kad gal keliose parduotuvėse, bet suprantu dabar, kad vienoj, tai, jei sugalvos daugiau pagaminti, tai gal galėtų ir mums vieną padovanoti“, – sakė Sveikatos apsaugos ministras.

Pasirodo, savo šaržus ir karikatūras ministras kolekcionuoja.

„Kiek spėju, kiek pamatau, tiek elektronines, tiek popierines stengiuosi susidėlioti, nes vis tiek įdomu. Man yra įdomu pažiūrėti į tuos kūrinius. Aš tikrai niekada nesugalvočiau pykti, kad ir kaip aš ten būčiau nupieštas, nes natūralu, kad politikas yra viešas asmuo ir su juo įvairūs dalykai yra sukuriami“, – sakė A. Veryga.

Kad kartoninis Veryga turi galių, įsitikinome ir patys. Vienas Šventosios parduotuvės klientas, išvydęs A. Verygos maketą prie alkoholio skyriaus, persigalvojo: nutarė verčiau ne gerti, o eiti į darbą.


Rašyti komentarą...
B
Blonde
2019-07-03 10:00:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ką reiškia "ant kamščio užlipusius pirkėjus"?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų