Sėkmės raktas. Ilja Laursas: mes žinome, kas pakeis pasaulį Interviu

Naujienų portalas tv3.lt pradeda naują laidų ciklą „Sėkmės raktas“. Turtingiausi šalies žmonės, žinomi verslininkai ir įmonių vadovai dalinsis savo asmenine patirtimi, kaip jiems pasisekė uždirbti pirmąjį milijoną, kaip pavyko pasiekti verslo aukštumų.

Žinomas investuotojas Ilja Laursas interviu metu atskleidė, kaip atsirenka startuolius ir ko reikia sėkmingai verslo pradžiai.

„Anksčiau mes turėjome dvejonių, ar Lietuvoje galima sėkmingai investuoti į startuolius, tačiau šią akimirką esame investavę jau milijonus eurų. Paleidome apie 15 kompanijų.

Visi parametrai, tiek vidiniai, tiek išoriniai yra labai sėkmingi. Visgi verslo negalima įvertinti tik piniginiais vienetais. Buvimas su jaunais žmonėmis, galimybė prisiliesti prie naujų technologijų mane veža. Negalėčiau įsivaizduoti įdomesnio darbo“, - interviu metu sakė verslininkas.

„Sunkiausia yra apsispręsti ne ką daryti, o ko nedaryti. Gyvenimas yra tik vienas. Kiekvieną kartą, kai praeini pro galimybę, pasigaili, kad laiko jau tiesiog neužtenka“, - sakė I. Laursas.

I. Laursas: norėčiau sugriauti mitą

Verslininkas taip pat atskleidė, kaip atsirenka startuolius.

„Norėčiau tokį mitą savotiškai išskaldyti, nes investuotojas daugeliui atrodo, kaip daktaras, kuris sėdi kabinete, o kiekvienas žmogus ateina su savo bėdomis ir istorijomis. Iš tikrųjų taip nėra. Galiu pasidalyti profesine paslaptimi.

Kiekvienas investuotojas stebi technologijų sritis, kurios iš tiesų keičia pasaulį, keičia kiekvieną žmogų, keičia kiekvieną verslą. Kaip pavyzdys gali būti mobilios technologijos. Jos per dešimt metų visiškai pakeitė pasaulį.

Šiandien tokios technologijos, kurios ateina, pavyzdžiui, dirbtinis intelektas, daiktų spausdinimas printeriu, finansinės technologijos. Mes išgryniname, kokios sritys pakeis pasaulį. Tik per revoliucijas yra sukuriami labai dideli dalykai. Kitas dalykas, labai svarbu įvertinti, ką konkrečioje srityje galima suprasti. Ar tu esi pakankamai patyręs“, - interviu metu atskleidė verslininkas.

REKLAMA

Kai atsiranda pirmosios pajamos

I. Laursas dalijasi patarimais, kaip pasiekti didelių tikslų.

„Visų pirmiausia turi suvokti, kad neįdėjęs į puodą bulvės tu nieko neišvirsi. Kažką reikia investuoti, baigėsi laikai, kai galima nuo nulio pradėti. Startuolis be abejojo nėra pajėgus investuoti pinigus, nes tai dažniausiai yra jaunimas, o jaunimas dažniausiai neturi tokio kapitalo. Bet ką žmogus iš tiesų gali investuoti, tai yra laikas.

Pirmosios pajamos atsiranda ne anksčiau nei po metų ar dviejų po verslo pradžios. Kol kas lietuviai nėra labai verslūs“, - sakė I. Laursas.

Visą interviu žiūrėkite čia:


Rašyti komentarą...
A
Aura
2016-12-14 18:49:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir grazus , ir protingas... Labai zaviuosi!
Atsakyti
-1

r
rimas
2016-12-14 14:13:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegul tas lohas su dviraciu ismoksta vaziuoti o po to visus moko klounas
Atsakyti
-1

B
Blogai kai zmogus
2016-12-17 13:17:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
suzvaigzdeja. Tampa visaziniu ir visamoksliu, nors tik deje sekmingai susiklosciusiu aplinkybiu tapo izimus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų