Rašyti komentarą...
na, pagaliau 80% lietuvos zmaniu gales gyventi oriai... nera zodziu.
ir kur tokius didelius pinigus dėti. Gal druskos pora pokeliu nusipirkti?
Seimo varge tos ne duokit mums tų 16 eurų mums gana visko. Pasilikti sau juk mes esam sotūs ir laimingi. Pasilikti sau.
Šimonytes valdžia nekenčia lietuvių,sąmoningai kenkia,naikina verslus,žlugdo medicinos sistemą
@V Hmm, įdomu ir kas tai galėtų paneigti?
Čia pridejus 160 eurų butų smulkmena,o cia pridejo 16 eurų,tikrai dideli pinigai,net kuro 10 ltr.neišeina?kaip gerai valdyti tautą,kuri su viskuo sutinka,rami,tyli,numeti kaulą nugraužtą ir gerai.Konservatorių valdzia taip nejencia savų žmonių,kodel?
Tyciojasi isgamos, sau tukstanciais keliasi.
16 e tai pampersu pokas. Geda.
@Rimas nei to neįpirksit kai kainos užšoks
Kaip reikia kiek nors pagerinti zmoniu gtyvenima ,tai tuojau suskaicuojame kiek milijonu reikes paimti is biudzeto,o kodel nesuskaicuojame kiek milijonu prarado biudzetas del neapgalvotu ministru sprendimu ir kada jie prisiims atsakomybe ?
kiek skiriama Ukrainos pabėgėliams 500 000 eurų,o lietuvos žmonėms tik 100 000 eurų iš fondo dėl 16 eurų didesnės algos,gal štukytę prideda prie algos padaro tikrąją europinę minimalią algą tada bus kitas gyvenimas,16 eurų visiškai nieko nereiškia eilinį kartą nesijaus,kad žmogus nors centu praturtėjo...Kodėl ši šalis nemyli taip savo šalies gyventojų???? gal skirti atvirkščiai sumas reikia lietuviams 500 000 eurų,o tiems atklydėliams 100 000 eurų???,o kitiems lenda į subinę taip tiesiai šviesiai sakant,pati mačiau kaip pas tetą 8 šeimos priimtos ir su mandriausiais,išblizgintais ir naujausiais BMW ir Mersais raliuodami išlekia iš kiemo,tik dedasi nuskriaustaisiais ir dideliais vargšais.Maxima dalino maisto korteles ukrainiečiams patys lietuviai Anykščiuose matė ką ukrainiečiai išdarinėjo prisidėjo pilną krepšį alkoholio brangiausio,brendžių,likerių ir t.t,kol kažkas iš lietuvių užklibino apsauginį paklausė ar taip gali jie daryti,tada sudėjo alkoholius atgal į lentynas ir pasiėmė normalaus maisto.Kodėl nelepina taip LIETUVIŲ MAXIMOS IR VALDŽIA????? Ne tokie jie ubagai ir nuskriaustieji tie ukrainiečiai,pati savo akim mačiau,todėl gaila,tik to,kad jų namai ir šalis sugriauta,bet daugiau nieko...
Eilinis pasityčiojimas iš žmonių ! Gera tyčiotis iš varganų lietuvių , kai pačių kišenės perpildytos ! Kada pagalau tai baigsis ?
Į viršų