SEB bankas pripažintas geriausiu privačiosios bankininkystės sektoriuje

Įtakingas tarptautinis kapitalo ir finansų rinkų leidinys „Euromoney“ šiais metais SEB banką pripažino geriausiu privačiosios bankininkystės paslaugas teikiančiu banku Lietuvoje. Tokio pat apdovanojimo SEB sulaukė ir Švedijoje.

Kiekvienais metais žurnalo sudaryta ekspertų komisija atlieka privačiosios bankininkystės sektoriaus apžvalgą ir vertina kokybinius bei kiekybinius įvairių pasaulio šalių bankų rodiklius. Vertinant atsižvelgiama ir į kitų panašias paslaugas teikiančių bankų atsiliepimus.

„Šis jau ne pirmas tarptautinis įvertinimas yra įrodymas, kad mūsų teikiamos paslaugos išskirtinių poreikių turintiems privačiosios bankininkystės klientams yra aukščiausios kokybės. Ir toliau daug dėmesio skirsime finansų valdymo paslaugų plėtrai, o klientų pasitikėjimo sieksime jų poreikius ir lūkesčius vertindami individualiai, palaikydami asmeninius ryšius su klientais“, - sako SEB banko prezidentas Raimondas Kvedaras.

Kapitalo ir finansų rinkų žurnalas „Euromoney“ geriausias privačiosios bankininkystės paslaugas teikiančių bankų sąrašą skelbia kasmet. Pasauliniu mastu rengiamose šio sektoriaus apžvalgose specialistų ir ekspertų komisija vertina tokius rodiklius kaip privačiosios bankininkystės paslaugomis besinaudojančių klientų skaičius, siūlomų paslaugų skaičius, valdomo turto ir asmens duomenų saugumas ir daugelį kitų. Žurnalas „Euromoney“ laikomas vienu pagrindinių tarptautinių finansų rinkų informacijos šaltiniu, skaitomu daugiau negu 100 pasaulio šalių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų