Devintus metus iš eilės šalies SEB bankas apdovanoja abiturientus, geriausiai išlaikiusius valstybinius brandos egzaminus. Šiemet SEB bankas apdovanojo penkiasdešimt aštuonis Lietuvos abiturientus, kurie aukščiausiais balais išlaikė bent keturis valstybinius brandos egzaminus.

„Jūs jau įrodėte, kad galite tikrai daug, tad linkiu nesustoti ir visada judėti tik pirmyn. Kiekvieną dieną skirkite tobulėjimui, gilinkite žinias ir dalinkitės jomis, nes žinios - sėkmingo žmogaus, sėkmingos organizacijos ir sėkmingos šalies pagrindas“, – sveikindamas geriausius abiturientus sakė SEB banko prezidento pavaduotojas ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius Virginijus Doveika.

SEB bankas, padedamas Nacionalinio egzaminų centro (NEC), kasmet atrenka ir apdovanoja šalies abiturientus, laikiusius ne mažiau kaip keturis valstybinius brandos egzaminus ir surinkusius aukščiausius jų įvertinimo balus. Geriausiems Lietuvos abiturientams įteikti SEB banko investicinių fondų dovanų čekiai ir dovanų kuponai, tapus studentais suteikiantys galimybę nemokamai gauti tarptautinį studento pažymėjimą - mokėjimo kortelę „SEB ISIC MasterCard“.

REKLAMA

Apdovanojimai šiemet skirti dvidešimt septyniems Vilniaus ir dešimčiai Kauno abiturientų, geriausiai išlaikiusių brandos egzaminus. Aukščiausiais balais egzaminus išlaikė ir SEB apdovanojimus taip pat gavo keturi abiturientai iš Klaipėdos, trys iš Marijampolės, po du – iš Kėdainių ir Rokiškio. Po vieną geriausią moksleivį apdovanota iš Molėtų, Panevėžio, Jonavos, Jurbarko, taip pat – Šakių, Zarasų, Alytaus, Telšių, Ukmergės ir Šiaulių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų