„Revolut“ tapo brangiausiu startuoliu Jungtinėje Karalystėje

Britų fintech startuolis „Revolut“ per dar vieną investicijų pritraukimo turą surinkęs 800 mln. JAV dolerių, vertę padidino iki 33 mlrd. dolerių ir tapo visų laikų brangiausia technologijų bendrove Jungtinėje Karalystėje, rašo „Financial Times“.

Naują finansavimą „Revolut“ pritraukė iš Japonijos „SoftBank Group“ fondo „Vision Fund 2“ ir JAV investicijų kompanijos „Tiger Global Management“. Jį startuolis ketina panaudoti savo paslaugų reklamai ir plėtrai, ypač JAV ir Indijoje, taip pat naujų produktų kūrimui.

„Revolut“ vyriausiasis finansų direktorius Mikko Salovaara parieškė, kad įmonei papildomas kapitalas nėra būtinas, tačiau ji nusprendė pasinaudoti „labai palankia aplinka“ lėšų pritraukimui, taip pat dideliu investuotojų susidomėjimu ja.

„Revolut“, kaip skaitmeninę alternatyvą tradiciniams bankams, 2015 metais Londone įkūrė Nikolajus Storonskis, prieš tai dirbęs „Lehman Brothers“ ir „Credit Suisse“, ir Vladyslavas Jacenka, anksčiau dirbęs „Deutsche Bank“ ir UBS.

Šio startuolio grynieji nuostoliai 2020-aisiais išaugo iki 168 mln. svarų sterlingų (197 mln. eurų) nuo 107 mln. svarų užpernai, tačiau pastaraisiais mėnesiais jis dirba rentabiliai.

Pasaulinė finansų platforma „Revolut“ skelbia turinti 15 mln. klientų visame pasaulyje, o daugiau nei 300 tūkst. iš jų – Lietuvoje. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų