Rašyti komentarą...
Tas Kersnaukas yra nemalonus ir nepatikimas žmogus. Fielman pati nieko neperku jau 7 metus (būtent dėl direktoriaus reputacijos), o dabar ir mano mama nukentėjo. Atidavė akinius remontui pagal garantiją, o atsiėmė sugadintus ir nebetinkamus naudoti. Akinių vertė beveik 700eur, fielman atsakomybės neprisiima, nors jų kaltė akivaizdi. Visi jų pažadai if garantijos - niekiniai.
sunku patiket, kur tik pasisuksi uz viska moki ir dar kokiom ka o medikam tai paranku ar dar kam jie sau pasidaro arba visai giminei
"Neužlipkite ant grėblio, nepirkite atskirai akinių rėmelių, nes iš jų pagaminus akinius galutinis paslaugos tiekėjas neprisiims garantijų rėmeliui..."
Iš rėmelių gamina akinius??? Na na...
Alęksa dra su pagarba ponams
Alęksa dra su pagarba ponams
Nerėikia mėloti žmonėms , ligoniu kasa niekam nieko niedoda kam rašiti nėsamonės dukra bėvėik jau akla dar skirtingi akis gyditoja niepatikrino gal jau yra kokia liga ,o tik išrsše rė cėpta akiniams ir apie jokios nuolaidos niebuvo kalbėta tik nėžinia už ka kiekvena mėnėsi atskaičioja iš minimalkos atliginima nemaža suma sodrai ,nes susirinke tuos pinigus galėtumėm pačios spresti už koki medicina mums sumokėti ir kada o dabar tai yra kad musu pinigai kažkur dingsta ,mes ju nekur nėturime teisė panaudoti jėigu rėkia skubi
@Alęksa dra su pagarba ponams Bandykit gydytis savo diskgrafiją.
Vietoj to,kad aiškiai,kiekvienoje optikoje būtų sąlygos,gydytojai informuotų. Rašo bulvaras ir su tokiais išsireiškimais-užsimena ligonių kasos ir pan.Kaip paslaptis išduotų.
Kol susitvarkysi popierizmą...... praeis noras....
Gerai ir iš ,,iki" skaitymui....
Ar Lietuvos SAM negali pasirupinti gerais ir pigiais akiniais savo gyventojams ?Nekontroliuojamas prichvatizatorius krecia eibes…
Kutvela tu fielmans vadove, is kur tokia kaina uz plasmase-lesius, ka tu cia pezi nesamones, megaukis paskutinemis dienomis su auksiniais toletais rumuose, nes tave laukia amzinos kancios pragare uz kiekviena skatika apiplesta is vargso prastai matancio zmogelio.
Kam moket tuos simtus euru kai Kalvariju turgujVilniuj gali nusipirkt padorius baltarusiskus akinius darbui uz 10 euru . Svabu zinot kiek dioptriju lesiai senuose akiniuose buvo.
Pas ka tiesiog minusas ar pliusas, Aliexprese tikrai nerealiai geru akiniu yra, jau daug metu perku mamai, seniau kazin kiek pinigu optikoje isleisdavo. Bet pas mane nors tik -1, bet yra stiprus Astigmatizmas, tai akiniai ir per 200 euru kainuoja, brangiai sumokejau, guli akiniai stalciui jau daug metu, nes galima su jais pargriut, eini ir jauties lyg 2 metru butum, laiptai arciau nei yra, taip iskraipo vaizda, kad iskritau is autobuso lipdama, kelis kart vos nuo laiptu nenukritau, bandziau 3men.priprast, bet po kritimo is autobuso, nes viskas atrode arciau, nei yra, tai akiniai ir liko nenaudojami.
@Vita Pamėginkite apie tai pasitarti su gydytoju arba optikos konsultantų ,gali būti kad jūsų lešiai brokuoti ,buvo ir man taip,kreipiausi ten kur ir pagamino,perdarė ir dabar viskas ok

Skaitomiausios naujienos
Į viršų