Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
svedijoje pvm 25%
Truksta valdziai pinigu, pasikele mokescius ir ju yra.
O ka daryti paprastam zmogui, jis neturi is ko ju pasididinti, nebent bandydamas dirbti 2, 3 etatais, bet tu darbu taipogi nesimeto. Tada kai kurie pradeda vogti. Su imonem tas pats, vienos is gero gyvenimo slepia mokescius, kitos nesudurdamos gala su galu, nes jos negali pasididinti pelno per viena nakti. Taip darydamos gali ir tuos pacius klijentus prarasti. Uzdaras ratas. Vienintele iseitis - mazinti valdzios apetita islaidoms. Vienas mano geras pazistamas yra prasitares, kad eitu i Seima dirbti ir uz dyka, jam uztektu tik tu kanceliariniu islaidu.
krv kad juos gyvus suvalgytu kasnors , pideru kruva supuvusiu tas seimas nebelaiko nervai
o tai "dobže"...lėksim Lenkijon prekintis :D dar reiktų valstybiniame sektoriuje...(savivaldybėse, seime, ministerijose ir visose kitose tokiose mažai naudingose nesamonėse) sumažinti atlyginimus iki minimumo, tegul gyvena iš savo pinigų. Ir nepamiršti VISUS kyšininkus bausti griežtai.
siulau didinti iki 30% nes dar niekas nebaikotuoja
o lenkai vos isgirde apie pvm didinima is dziaugsmo nedalaiko ,lietuviai ,o ypac paseinio gyventojai dar daugiau pirks pas lenkus ,as jau senai i lietuviskas parduotuves nevaikstau ir gimines apiperku ,tai va kur litai kekiauja .Suvalkuose yra paminklas Jogailai bus ir Kubiliuj
NIEKADA NEBUVO SUKILIMO IR NEBUS. O JEI KA TAI CIA RUSAI VISKUOM KALTI :D
uzpisot panaikinkit el.pasta
VIENINTELĖ IŠEITIS PROGRESINIAI MOKESČIAI. KIEK GALIMA IŠ IR TAIP JAU VARGŠŲ VOGTI VIS PO LITĄ, PO CENTĄ, PO DUONOS KEPALĖLĮ????
Neatsibodo dar tokios nesąmonės? Man tai jau.. Nerealiai atsibodo kiekvieną dieną skaičiuoti, kaip išmaitinti save ir vyrą neviršijant 10 Lt, už kuriuos teišeina kažkokia susmirdusi, prigrūsta visokių E ir kitokio š... dešra?
Jau man neberūpi niekas. Nes jei taip ir toliau, tai jaučiu, kad aš ir mano vaikai vis tiek mirsim nuo kokios nors baisios ligos, kai aplinkos užterštumas tik didėja, miškai kertami (ekologija -apskritai Lietuvos turtuoliams ir valdžiai negirdėtas reikalas), įstengiu nusipirkti tik nuodingo "maisto", kartą metuose pailsėti net neturiu už ką ir kt.
Jaučiu, kad nebeliko "vidinės gėdos", kuri stabdė nuo dalyvavimo viešuose protestuose. Juk neveltui visose šalyse žmonės protestuoja prieš 95 proc. gyventojų skurdinimą ir tik kelių proc. manijakų nepasotinamą pinigų ir galios troškimą. Kodėl aš turiu šokti pagal jų dūdelę, kaip ir visa mūsų valdžia, ir taikstytis su eiliniais durnais susisukusių tarybinių liekanų ir "naujosios Lietuvos" vagių parsidavėlių valdžioje sprendimais? Tam, kad kažkoks išpleręs ištvirkęs senis dar kelis milijonus į kišenę susigrūstų, o savo vaikams tegalėčiau pasakyti, kad: "atleiskite, mielieji, bet jūsų tevai yra per daug kompleksuoti, kad suteiktų jums pilnavertį gyvenimą ir tinkamai jumis paisrūpintų?"
ATSIBOOOOOOOODO TAI NEREALIAI!!!!!!
VISKAS... UŽTENKA.. KADA SUKILIMAS???????????????????
užpisot su savo siuntimais per e. paštą.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų