„Vilniaus Vista“ pristatė atnaujintą automobilių pardavimo saloną, kuriame nuo šiol be naujų „Ford“ ir „Mazda“ automobilių bus prekiaujama ir prabangiais „Jaguar“ ir „Land Rover“ automobiliais. Salono atidarymo proga pristatytas prestižinių didelių E2 klasės automobilių atstovas naujasis „Jaguar XF“.

Šių metų pradžioje „Vilniaus Vista“ pradėjo salono renovaciją. Atlikus salono pertvarkymus Vilniuje, Laisvės prospekte esančiame centre pradedama prekyba naujais „Jaguar“ ir „Land Rover“ automobiliais.

Pasak UAB „Vilniaus Vista“ atstovybės vadovo Remigijaus Jaruševičiaus, salono pertvarka truko vos 2 savaites, o iki tol reikėjo laukti specialiai salonui gaminamų baldų ir naujosios „Land Rover“ įrangos. Planuojama parduoti 65 vnt. „Jaguar” ir „Land Rover” automobilius.

Atnaujinto salono atidarymo metu, UAB „Inchcape Motors“ generalinis direktorius Linas Peciukevičius sakė: „Džiaugiuosi, kad savo naujų automobilių pasiūlą praplečiame nuo 5 iki 7 gamintojų. Manau, sparčiai augančioje mūsų šalies automobilių rinkoje „Jaguar“ ir „Land Rover“ automobiliai turi neišnaudotas galimybes.

„Vilniaus Vista“ atnaujinto salono atidarymo proga pristatė ir naująjį „Jaguar XF“. Tai prestižinių didelių automobilių klasės atstovas, rinkoje konkuruosiantis su „Audi A6“, „BMW 5“, “Mercedes-Benz E“ ir kitais modeliais.

REKLAMA

„Jaguar XF“ – tai įkūnija gamintojų  filosofiją – kurti patrauklius akiai ir greitus automobilius, tuo pačiu nubrėžiant ir naują – sportiškos prabangos – kryptį.

„Jaguar“ XF galime rinktis su keturiais skirtingais varikliais. Dyzelinis 2,7 litro V6 su dvigubu turbokompresoriumi – bene pats tobuliausias savo klasės agregatas. Be to, siūlomi benzininis 3,0 litrų V6, 4,2 litro V8 ir pats galingiausias V8 su turbokompresoriumi (416 AG).

„Jaguar“ kūrėjai į XF įdiegė ne vieną modernų technologinį sprendimą, pavyzdžiui, vairuotojui skirtą 7 colių spalvotą į prisilietimus reaguojantį ekraną. Visų naujovių svarbiausia paskirtis – patogesnis valdymas ir daugiau komforto, automobilio viduje paliekant kuo daugiau laisvos erdvės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų