Prezidentė palaiko valstiečius Darbo kodekso klausimu

Prezidentės patarėjas sako, kad naują valdančiąją koaliciją formuojančių partijų susitarimas pusmečiui atidėti naujojo Darbo kodekso įsigaliojimą padės dar geriau jį sustyguoti.

„Tikimės, kad bus laiko tarpas dar tą Darbo kodeksą, pradėjus dirbti naujam Seimui, sustyguoti iki galo, priimti reikalingus sprendimus dėl likučių klausimų - ir dėl terminuotų darbo sutarčių, ir dėl kolektyvinio atstovavimo stiprinimo, ir dėl neįgaliųjų diskriminacijos panaikinimo, įvairių socialiai jautrių klausimų, kuriuos reikia įdėmiai pažiūrėti be emocinio fono. Tikimės, kad tas laikas, kurį mato, kad reikia, koalicijos partneriai, tikimės, kad jis bus išnaudotas tinkamoms konsultacijoms Trišalėje taryboje, su partneriais“, - antradienį interviu Žinių radijui sakė prezidentės patarėjas vidaus politikos klausimais Mindaugas Lingė.

Vienas LVŽS lyderių Ramūnas Karbauskis pirmadienį pranešė, kad Darbo kodekso įsigaliojimas bus atidedamas pusei metų. Jis taip pat pabrėžė, jog reikėtų atidėti ir viso socialinio modelio įstatymų paketo įsigaliojimą.

Lapkričio pradžioje baigiantys kadenciją parlamentarai Darbo kodeksą šiek tiek pataisė. Pakeitimai priimti, atsižvelgiant į prezidentės Dalios Grybauskaitės pastabas. Tada parlamentarai nutarė veto atmesti, bet pagal prezidentės siūlymus teikti pataisas ir patobulinti kodeksą. Seimas priėmė pakeitimus dėl šešių prezidentės pastabų, o dar į 13 kol kas neatsižvelgė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų