• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prasidėjus vasarai, dalyje prekybos tinklo „Iki“ parduotuvių keičiamas darbo laikas. Pranešama, kad nuo birželio 1 dienos kai kuriuose Lietuvos miestuose parduotuvės duris atvers anksčiau ir dirbs ilgiau.

Prasidėjus vasarai, dalyje prekybos tinklo „Iki“ parduotuvių keičiamas darbo laikas. Pranešama, kad nuo birželio 1 dienos kai kuriuose Lietuvos miestuose parduotuvės duris atvers anksčiau ir dirbs ilgiau.

REKLAMA

Kaip nurodo prekybos tinklas, vasarą prailginamas parduotuvių darbo laikas Palangoje, Priekulėje, taip pat ir Vilniaus rajone Avižieniuose. Skelbiama, kad šiuose miestuose esančiose parduotuvės pirkėjai galės apsipirkti iki 22 val. vakaro.

Vasarai įsibėgėjus, nuo liepos 1 iki rugpjūčio 31 dienos, ilgės ir dar dviejų parduotuvių darbo valandos. Apsirūpinti maisto ir kitomis prekėmis iki 22 val. galės „Iki“ lankytojai ir Anykščiuose bei Molėtuose.

Tarptautinei „Rewe“ grupei priklausantis prekybos tinklas „Iki“ Lietuvoje veikia nuo 1992 metų. Turėdamas 243 parduotuves visoje Lietuvoje, „Iki“ yra vienas didžiausių mažmeninės prekybos tinklų. Tarp didžiausių šalies darbdavių esanti bendrovė yra įdarbinusi apie 5,5 tūkst. darbuotojų.

REKLAMA
REKLAMA

„Maxima“ keičia dalies parduotuvių darbo laiką

Prasidėjus vasarai, nuo birželio 1 dienos, keičiasi dalies prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvių darbo laikas – daugiau nei 30 parduotuvių įvairiuose Lietuvos miestuose bei miesteliuose duris užvers vėliau nei įprasta. Pajūrio kurortuose pokyčiai ryškiausi – gyventojai ir miesto svečiai apsipirkti galės net iki vidurnakčio.

REKLAMA

„Prasidėjus šiltajam sezonui dažnas tautietis stengiasi kuo daugiau laiko praleisti gamtoje ar užsiimti aktyviomis veiklomis. Kasdieniai darbai, tokie kaip apsipirkimas, paprastai nukeliami kuo vėlesniam metui. Vasarą visuomet stebime pirkėjų srautų pokyčius, todėl reaguojame į juos ir kai kurių „Maxima“ parduotuvių darbo laiką atitinkamai keičiame – jau nuo birželio 1 d. dalis tinklo parduotuvių duris užvers valanda vėliau, kai kurios darbą pradės valanda anksčiau, o keleto parduotuvių darbo laikas pailgės iš viso net trimis valandomis“, – pokyčius komentuoja Indrė Trakimaitė–Šeškuvienė, „Maximos“ komunikacijos ir korporatyvinių ryšių departamento direktorė.

REKLAMA
REKLAMA

Keičiasi ir 34 „Maximos“ parduotuvių darbo laikas

Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, šiltuoju sezonu keičiasi 34 „Maximos“ parduotuvių darbo laikas daugiau nei 20 Lietuvos miestų bei miestelių. Ilgiausiai „Maxima“ parduotuvės dirbs pajūrio kurortuose – Palangoje, Šventojoje, Nidoje. Šventojoje ir Palangos Plytų g. esančių „Maxima“ parduotuvių darbo laikas pailgėja net trimis valandomis, mat jos ne tik bus vėliau uždaromos, bet ir darbą pradės anksčiau.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Prie jūros atvykusiems poilsiautojams nereikės rinktis tarp saulėlydžio ir apsipirkimo kitai dienai – mūsų parduotuvės Palangoje bei Šventojoje dirbs nuo 7 valandos ryto, Nidoje – nuo 8 valandos ir visos užvers duris 24 valandą“, – teigia I. Trakimaitė–Šeškuvienė.

Žinia pirkėjams: „Maxima“ keičia dalies parduotuvių darbo laiką (nuotr. bendrovės)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų