tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Per praėjusius metus naujienų portalas tv3.lt nuosekliai didino skaitytojų auditoriją ir pagal kasdienį realių vartotojų skaičių įsitvirtino antroje vietoje.

Per praėjusius metus naujienų portalas tv3.lt nuosekliai didino skaitytojų auditoriją ir pagal kasdienį realių vartotojų skaičių įsitvirtino antroje vietoje.

REKLAMA

Tokį rezultatą fiksavo 10 iš 12 visų metų mėnesių. Be to, metų pabaigoje portalas tv3.lt taip pat pagerino vienos dienos skaitomumo rekordą.

Naujas rekordas

Praėjusį gruodį portalo tv3.lt vidutinis vienos dienos realių vartotojų skaičius (angl. real users) siekė 495 tūkst. Tai yra 15 proc., arba beveik 69 tūkst. daugiau negu ankstesnių metų gruodį, rodo naujausi „Gemius Audience“ duomenys.

Per paskutinį praėjusių metų mėnesį portale bendrai apsilankė 1,286 mln. realių vartotojų. O vien rekordinę gruodžio 28 d. tv3.lt atsivertė 625 tūkst. realių vartotojų – per 14 tūkst. daugiau nei Rusijos karo prieš Ukrainą pradžioje 2022 m. vasario 25 d.

REKLAMA

„Per svarbius pasaulinius įvykius ar mirus žinomam žmogui, lietuviai atsiverčia būtent mūsų portalą. Tai rodo skaitytojų pasitikėjimą ir mūsų darbo kokybę – operatyvumą, platų naujienų nušvietimą. Dėkojame tai įvertinusiems skaitytojams“, – sako tv3.lt vyriausiasis redaktorius Artūras Anužis.

REKLAMA

Per visus 2022 m. 10 iš 12 mėnesių tv3.lt buvo antras skaitomiausias naujienų portalas pagal vidutinį vienos dienos realių vartotojų skaičių.

Praėjusį gruodį portalas taip pat toliau gerino ir kitus skaitomumo rodiklius.

Palyginti su tuo pačiu ankstesnių metų mėnesiu, puslapių peržiūrų skaičius (angl. views) išaugo iki beveik 78 mln. – tai yra 56 proc., arba 28 mln. daugiau.

Per tą patį laikotarpį apsilankymų (angl. visits) portale skaičius padidėjo iki 23,6 mln. – tai yra 17 proc., arba 3,5 mln. daugiau.

REKLAMA

Be to, vartotojo portale praleistas vidutinis laikas (angl. average time spent) išaugo iki 56,5 min. – tai yra daugiau kaip 21 proc., arba beveik 10 min.

REKLAMA
REKLAMA

„Per visus metus portalo skaitytojai domėjosi naujienomis apie karą Ukrainoje, Lietuvos, verslo ar sporto naujienomis, gyvenimiškomis istorijomis ir žinomais žmonėmis. Šiais metais planuojame dar daugiau naujienų ir specialių projektų, kuriuos, tikimės, įvertins ir skaitytojai“, – komentavo A. Anužis.

Portalas tv3.lt priklauso didžiausiai žiniasklaidos grupei Baltijos šalyse „All Media Lithuania“.

Lietuvoje jai priklauso televizijos kanalai TV3, TV6, TV8 ir TV3 Plus, nemokama internetinė vaizdo platforma TV3 Play, radijo stotis „Power Hit Radio“, internetinė radijo stotis „PWR Gold“, skaitmeninė palydovinė televizija „Home3“, sporto kanalai „TV3 Sport“, „TV3 Sport 2“ ir „TV3 Sport Open“, filmų kanalas „TV3 Film“ ir naujos kartos televizija „Go3“.

Rygoje vykusiame reklamos ir rinkodaros profesionalų forume „Baltic Brand Forum 2022“ TV3 pripažinta geriausiu žiniasklaidos prekės ženklu Lietuvoje ir Baltijos šalyse.

Komsomolka smunka žemyn ir smuks nes neleidžia komentuoti.Delpis -prašo pinigėlių.Pinigėliai labai maži-centai,bet aš iš principo neinu ten kur mokėti reikalauja.Tv 3-leidžia komentuoti ir gana agresyviai,todėl ir kyla jos skaitomumas..Plius-informacija gana neblogai pateikta....
dar...15 min. neskaitau irgi dėl mokamų komentarų.... IRRRR,kad patapo gėjų protegavimo įrankiu.O gėjų aš nemėgstu...
Greitu laiku reitingai smuks, neleidžia patiktukų dėti, dažnai cenzūruojate, pagal valdančiųjų algoritmus. Suprantam, vyriausybės skiriami pinigai nekvepia, bet draudimai smirdi
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų