Naujausio savaitraščio „Balsas.lt savaitė“ karšta tema – „Politikai skatina prasilošti“.Sužinosite, kodėl kai kuriems Seimo nariams atrodo, kad prasilošti ir tapti psichologiniu ligoniu žaidžiant lošimų automatais yra geriau negu sukant ruletę.

Taip pat savaitraštyje „Balsas.lt savaitė“  publikacija – „Pasaka apie du princus gėjus – be autorių”. Skandalingą istoriją apie ketinimus propaguoti homoseksualumą vaikų darželiuose skaitykite 8 puslapyje. Intrigomis apipinta ir kita „7 dienų” tema, kurioje aiškinamasi, kokie užkulisiniai žaidimai supa Kauno areną.

Apie  verslo ambicijas ir plėtrą šiuo sunkmečiu skelbiama „Pinigų skonis“ straipsnyje – „Gyvenimo kokybės ir ilgaamžiškumo receptas“. Kitame puslapyje „Balsas.lt savaitė“ žurnalistų interviu su garsiu prancūzų strategu apie tai, kaip šiuo finansinės krizės laikotarpiu turi dirbti verslo vadovai.  Taip pat šios rubrikos puslapiuose sužinosite, kam ir kodėl dirba Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija.

„Ateities pranašuose“ skaitykite publikaciją apie Didžiojoje Britanojoje teismo ekspertų ruošiamą naują smūgį nusikaltėliams. Kitoje šios skilties temoje – „Saulės žybsnis gali paralyžiuoti žmoniją“ – pranešama apie Vakarų šalių vyriausybės raginimus ruoštis galimai saulės audrai, galinčiai sukelti pasaulinę katastrofą.

REKLAMA

Skaitydami naujausio savaitraščio puslapius sužinosite iš kokiu pančių niekaip negali išsivaduoti žiniasklaida. Kitame rubrikos „Aplink pasaulį“ puslapyje „Balsas.lt savaitė“ žurnalistai baigia  straipsnių ciklą apie buvusio kompanijos „Jukos“ vadovo M. Chodorkovskio  bylą.

Sporto skiltyje sužinosite, kokiais džiaugsmais ir vargais gyvena legendinė „Žalgirio“ komanda, praėjusią savaitę atšventusi 10 metų jubiliejų ir pradėjusi kovas LKL pusfinalyje. Taip pat skaitykite apie UEFA skelbiamą karą sirgaliams rasistams.


Rašyti komentarą...
I
Idomu
2009-04-27 12:41:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kurie KAZINO taip nemyli pono Kaco?
Juk meslui atpigus vis tiek uz ji moketi reikia.

Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų