Poderys įsidarbino patarėju Energetikos agentūroje

Buvęs Seimo Energetikos ir darnios plėtros komisijos pirmininkas Virgilijus Poderys pradėjo dirbti Lietuvos energetikos agentūroje. 

V. Poderys BNS patvirtino, kad nuo šios savaitės dirba agentūros vadovo Dariaus Biekšos patarėju. Į pareigas jis priimtas be konkurso.

BNS žiniomis, V. Poderys dalyvavo elektros perdavimo bendrovės „Litgrid“ generalinio direktoriaus konkurse. Nei anksčiau, nei dabar jis BNS sakė šios informacijos nekomentuojantis, tačiau patvirtino, kad iš visų konkursų, kuriuose dalyvavo, atsiėmė savo paraiškas. 

Nepartinis, tačiau „valstiečių“ sąraše Seimo rinkimuose 2016 metais dalyvavęs V. Poderys ketverius metus vadovavo Energetikos ir darnios plėtros komisijai. 2016 metų rudenį Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga jį buvo įvardijusi kaip kandidatą į energetikos ministrus.   

V. Poderys yra buvęs Kainų komisijos bei elektros ir dujų perdavimo įmones „Litgrid“ ir „Amber Grid“ valdančių įmonių holdingo „Epso-G“ vadovas.

Energetikos agentūra įsteigta 2018 metų rudenį. Be kitų funkcijų, jai pavesta koordinuoti vėjo energetikos plėtrą Baltijos jūroje bei organizuoti su ja susijusias procedūras – tyrimus bei aukcionus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (187)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų