Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Svarbus klausimas: nuo ko, tos lietuviškos monopolijos geidžia, kad lietuviškų pieno produktų prekyba taptų nepriklausoma? Kaip visada: nuo Putino, nuo Rusijos biurokratijos, nuo despotizmo - rinkitės patys, kaip monopolijos ir valdžia užgieda. Jie dabar yra mėlyno kraujo Europos Sąjungos demokratai su aristokratiniais polinkiais, ir jų prekyba prasmirdusiomis išmatomis turi būti aukščiau visko. Daugiau apie tai - surašius Google paieškoje žodžius: mokslas-studijos-ekonomika.
DĖL SNORO AFEROS PLĖŠIKĖI D.GRYBAUSKAITĖI APKALTĄ IR Į KALĖJIMĄ!
Lukasenka atsisake atiduoti savo triubas Gazprom,tai ir ju pino produktai pavirto nuodais.Kai tik atidave,penas akimirksniu pradejo atitikti Rusijos politinius standartus.Is viso kaip ju dar tiek daug? Lenkai su mesa neisnuodijo,ukrainieciai su sokoladu,amerikonai su vistu liaskom.gruzinai su vynu ir Borzomi,moldavai su vynu. Visas pasaulis vargsus puola,o jie didziojo vado vedami ,per politine sanitarija ,,sekmingai,, kovoja, juokindami ta pasauli ir proto nepraradusius pacioje Rusijoje.
Už pienišką ir energetinę Lietuvos nepriklausomybę! Tegyvuoja kovotojai Kubilius, Grybauskaitė ir Landsbergis!

Pieno masė niekur nedingsta, ir iš niekur negali atsirasti to pieno daugiau. 2013 m. liepos–rugsėjo mėn. Lietuvos pieno supirkėjai iš šalies pieno gamintojų supirko pieno 2,3 proc. mažiau nei 2012 m. liepos–rugsėjo mėn. Kodėl tiek mažiau per tokį trumpą laiką? Nėra durnių vergauti už tokias žemas pieno supirkimo kainas. Pienininkystės ūkių, laikančių iki 5 karvių, skaičius 2013 m. spalio mėn. 1 d., lyginant su 2012 m. spalio mėn. 1 d. duomenimis, sumažėjo 9,7 proc., o karvių skaičius šiuose ūkiuose – 8,1 proc. [1]. O mes pieno produktus mėgstam ir valgom, kaip visada. O eksportas į Rusiją sparčiai auga.

Iš kur atsiranda papildomas pienas? Saujelė Lietuvoje dirbančių pieno perdirbėjų monopolijų superka pigius blogos kokybės pieno miltelius iš viso pasaulio [2]. Tuose pieno milteliuose yra ir plastikų komponentas, kenksmingas sveikatai, vadinamas ftalatu. Milteliuose yra ir žmonių išmatų priemaišos, duodančios nemalonų kvapą ir paliekančios būdingas išmatų bakterijų liekanas [3]. Sunku Rusijai įkišti tokius pieno produktus.

Ką galime padaryti? Valstybės lygiu paskelbti lietuviškų pieno produktų pardavinėjimą Rusijai kova už pienišką Lietuvos nepriklausomybę. Tik tokie lozungai sutraukia tūkstantines minias prie Rusijos ambasados. Išsaugojame perdirbėjų monopolijų pelnus, todėl toliau kyla politikų atkatai. Kiek Sekmoko paskirtas Poderys gauna iš estų už sutartį pirkti tik brangią estų elektrą, vengiant daug pigesnės rusiškos? O kiek pats Sekmokas ir jo viršininkas Kubilius? Vardan tos Lietuvos...

Taigi, energetinė nepriklausomybė sėkmingai egzistuoja. Pieniški dantys juk irgi sėkmingai egzistuoja. Laikas juos parodyti pasauliui.

Daugiau apie tai - surašius Google paieškoje žodžius: mokslas-studijos-ekonomika.
@Kęstas Taigi Lietuvos pieno perdirbėjai superka pieną ne vien Lietuvoje.Pavyzdžiui,Pasvalio sūrinė dalį pieno atsiveždavo net iš Estijos ir Lenkijos,ne tik iš įvairiausių Lietuvos kampelių ir Latvijos.Su tais pieno milteliais rusai aliarmą pakėlė,nes pas juos taip daroma,ten dar palmių aliejus ir kreida pieno pramonėje naudojama net,o primilžiai gerokai smukę. :)
Be to,tokios statistikos interpretatoriai visiškai neatsižvelgė į pieno produktų importo dinamiką.Kiek latviškų ir lenkiškų pieno produktų buvo importuota per tą patį laikotarpį? Lietuvos pieno perdirbėjai juk neturi plieninių įsipareigojimų aprūpinti Lietuvos vidaus rinką.
Rusijai bus pagerinta pieno produktų kokybė, o mums teks valgyti padidinto šlamšto kiekį?Kas gali užblokuoti mūsų prekybininkams tiekiamą galimai nekokybišką produkciją?
Taigi pieno produktai-labiausiai brangstanti prekė Rusijoje.Pieno karas tik padidino ir taip aukštas kainas bei surogatų kiekį rinkoje.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų